Powstanie nowy salon Iperfimy.pl by Notino

Perfumeria zostanie otwarta 16 listopada w Galerii Posnania!

Oryginalne kosmetyki, bogate portfolio, w którym można znaleźć zarówno marki selektywne, masowe, a także niszowe oraz niezmiennie najlepsze ceny i dostępność produktów 24 godziny na dobę to cechy, które stoją za sukcesem perfumerii iperfumy.pl by Notino. Stacjonarny salon sprzedaży to wyjątkowe miejsce, w którym klienci nie tylko będą mogli odebrać swoje zamówienie złożone on-line, ale również przetestować wymarzony zapach lub skorzystać z porad profesjonalnych konsultantek. A co najważniejsze, perfumeria stacjonarna oferuje wszystkie kosmetyki w takich samych cenach, jak zamawiane on-line na stronie www.iperfumy.pl!

Ponad 240 metrów kwadratowych świata piękna 

Perfumeria iperfumy.pl by Notino w poznańskiej Galerii Handlowej Posnania będzie się znajdować na pierwszym piętrze. Będzie to w pełni nowoczesny i multimedialny salon o powierzchni ponad 240 metrów kwadratowych .

Wielkoformatowe plazmy wyświetlające treści promocyjne oraz edukacyjne, dostępne dla klientów tablety oraz wi-fi nie tylko podkreślają korzenie marki, która swój sukces zbudowała dzięki internetowi i sprzedaży on-line, ale także wprowadzają klientów w nowy wymiar zakupu kosmetyków. Jeśli dodamy do tego ultranowoczesny projekt samego wnętrza, czarno-białą, minimalistyczną stylistykę, skontrastowaną z niezwykłymi żyrandolami zaprojektowanymi z małych flakonów perfum, możemy mieć pewność, że perfumeria iperfumy.pl by Notino szybko wpisze się na listę topowych miejsc Galerii Posnania.

Salon będzie miał wyraźnie wydzieloną strefę z kosmetykami do pielęgnacji skóry, włosów oraz sekcję z  bogatą kolekcją luksusowych oraz niszowych perfum. Nowości makijażowe przetestujesz w specjalnej strefie make-up bar.

W perfumerii iperfumy.pl by Notino bardzo dobrze będą czuć się również mężczyźni, dla których przygotowano specjalną, męską strefę komfortu – wygodne fotele i tablety, umożliwią w przystępny i nowoczesny sposób poznanie aktualnych trendów i wybranie najlepszych kosmetyków dla siebie lub ukochanej.

Nowy salon iperfumy.pl by Notino będzie miał również w swojej ofercie specjalne usługi. Przed świętami każdy zakupiony drobiazg będzie można elegancko zapakować na prezent. Ponadto z okazji otwarcia na wszystkich klientów będą czekać wyjątkowe promocje i upominki. Warto, więc skorzystać z zaproszenia i wybrać się do świata piękna sygnowanego logo iperfum.pl by Notino.

Salon iperfumy by Notino będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze w Galerii Posnania i otwarty codziennie w godz.10:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku oraz w godz. 10:00 – 21:00 w niedzielę.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Powstanie nowy salon Iperfimy.pl by Notino
Inne artykuły