Odzyskaj formę z SHAPE!

Jesień to świetny czas na osiągnięcie doskonałego ciała i kondycji, którymi pochwalisz się już niebawem! Niemożliwe? Nie z Fitness Camp SHAPE!

Doskwiera Ci brak formy, ospałość, brak motywacji, a życie w biegu skuteczne utrudnia Ci wypracowanie zdrowych nawyków? Czas to zmienić i masz na to ostatni dzwonek, jeżeli chciałabyś mieć więcej energii na co dzień, a przy okazji marzysz którą będziesz mogła pochwalić się już w Sylwestra. Myślisz, że jest za późno? 

Dla trenerów magazynu SHAPE nie ma rzeczy niemożliwych. Już w listopadzie rusza kolejna edycja Fitness Camp w luksusowym Hotelu HERBARIUM****. To doskonała okazja do jesiennej odnowy!

Co w programie?

Zespół profesjonalnych trenerów SHAPE nauczy Cię specjalnie opracowanych i niezwykle skutecznych autorskich ćwiczeń, dzięki którym zrzucisz zbędne kilogramy i poczujesz przypływ pozytywnej energii. Otrzymasz też indywidualne porady na temat żywienia i treningów, a także pomiar ciała pierwszego i ostatniego dnia wyjazdu. Cennym uzupełnieniem treningów będą wykłady motywacyjne i z zarządzania stresem – to będzie prawdziwe holistyczne podejście do nowej Ciebie!

Każdy z uczestników Fitness Campu otrzyma wyjątkowy welcome pack. Znajdziesz w nim poręczny miniblender Philips wraz z książką z przepisami na błyskawiczne i zdrowe koktajle autorstwa Agaty Ziemnickiej-Łaskiej – dietetyczki i ekspertki żywieniowej Philips. Koniec z chwytanymi w biegu słodkimi bułkami i batonami! Dodatkowo otrzymasz buty New Balance przeznaczone do dynamicznych treningów i aerobiku.

Chcesz dołączyć? Zapisz się na Fitness Camp TUTAJ!

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Odzyskaj formę z SHAPE!
Inne artykuły