5 prostych kroków do tego, by zobaczyć w SOBIE atrakcyjną kobietę

Tak, w SOBIE!

Masz jakieś kompleksy? No pewnie, że masz. Każdy je ma. Przyznają się do nich nawet supermodelki. Kompleksy, o ile nie doprowadzają nas do załamań, nie są niczym złym. Popatrz na nie od innej strony. Proces akceptowania ich to najważniejsza lekcja w życiu. Kompleksy uczą nas pokory. I dystansu. Trzeba tylko mieć je pod kontrolą. Ja też kiedyś wstydziłam się tego czy tamtego w swoim ciele, ale w pewnym momencie życia zaczęłam skupiać się na tym, co w sobie... lubię. Co uważam za wyjątkowe. Tak, dziś widzę w sobie atrakcyjną dziewczynę. Z kościstymi ramionami, nierówną talią i dużym, garbatym nosem, a mimo to atrakcyjną. Moja metoda się sprawdziła, ale zdaję sobie sprawę, że niektóre kobiety nie potrafią tak po prostu przenieść swojej uwagi z mankamentów na atuty. Jest kilka sposobów, aby sobie w tym pomóc.

 

1. Perfumy

Zmysł powonienia nieodłącznie związany jest z uwodzeniem. Zapachy, które uznajemy za atrakcyjne, automatycznie pobudzają nasza wyobraźnię. Kiedy sięgasz po perfumy? Gdy idziesz na randkę? I tylko wtedy? Spryskaj się nimi kiedyś, gdy będziesz sama w domu...

 

2. Bielizna

Większość z nas dba o to, co zakłada za wierzch, ale pod piękną sukienką, ma stare, zniszoczne majtki i kompletnie niepasujący do nich stanik. To, że inni nie widzą twojej brzydkiej bielizny, nie jest żadną wymówką. Bieliznę zakładamy przede wszytkim dla siebie. Spróbuj, a przekonasz się ile pewności siebie daje sama świadomość, że masz na sobie koronkowy stanik!

 

 

 

 

 

 

fot. Unsplash

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 5 prostych kroków do tego, by zobaczyć w SOBIE atrakcyjną kobietę
Inne artykuły