Jak przygotować skórę na jesień?

Znamy kilka niezawodnych sposobów.

Skóra po lecie może być naznaczona trudnymi do usunięcia przebarwieniami i uwidocznionymi oznakami starzenia się. Przygotowane przez Sesdermę zestawy kosmetyków, opracowane w zaawansowanych technologicznie laboratoriach hiszpańskiej marki, wyrównają jej koloryt, usuną przebarwienia, nawilżą i odżywią, przywracając zdrowy i piękny wygląd.

Latem trudno oprzeć się pokusie przebywania na słońcu i korzystania z kąpieli słonecznych. Jednak silne promieniowanie UV oprócz pięknej opalenizny pozostawia też po sobie ślady w postaci przesuszenia, drobnych zmarszczek i mało estetycznych przebarwień. Sesderma, wiodąca marka dermokosmetyków, wykorzystująca najbardziej aktualną wiedzę o pielęgnacji skóry, przygotowała zestawy produktów przeznaczonych dla skóry młodej oraz dojrzałej, borykających się z różnego rodzaju problemami pigmentacyjnymi.

− Walkę z przebarwieniami należy zacząć od ochrony przed słońcem, jednym z głównych powodów ich powstawania. Jeżeli przebarwienia już się pojawiły, powinniśmy stosować specjalne produkty, które je rozjaśnią i ograniczą ich ilość. Najlepsze kremy zawierają takie składniki jak kwas azelainowy, 4-butylrezorcynol oraz, najnowsze odkrycie, czynniki wzrostu pochodzenia roślinnego. Trzeba wybrać produkt odpowiadający naszym potrzebom: serum na intensywne miejscowe przebarwienia lub krem-żel dla skóry z objawami fotostarzenia, nierówną pigmentacją – mówi dr Serrano, założyciel firmy Sesderma, dermatolog w Klinice Dr. Serrano.

Skóra: młoda. Problem: drobne przebarwienia, pierwsze oznaki fotostarzenia

 

Skóra z pierwszymi objawami fotostarzenia, pod postacią niewielkich przebarwień i drobnych zmarszczek, potrzebuje wyrównania kolorytu i działania regenerującego. To zadanie dla duetu Azelac RU Krem-żel + C-VIT Serum.

Azelac RU Krem-żel to nowość wśród produktów Sesderma, która zawiera substancje rozjaśniające, wyrównujące koloryt oraz czynniki wzrostu stymulujące regenerację skóry. Uzupełnieniem depigmentującego działania Azelac RU Krem-żel jest C-VIT Serum, zawierające najbardziej stabilną postać witaminy C (3-O-etylowy kwas askorbinowy), odporną na utlenianie i docierającą do głębokich warstw skóry, oraz Antiox Booster System – unikalny kompleks antyoksydacyjny oparty na wyciągu z miłorzębu dwuklapowego, kwercetynie i pterostylbenie, zapewniający silne działanie przeciwwolnorodnikowe. C-VIT Serum dodaje cerze blasku, redukuje niewielkie zmarszczki i poprawia jej koloryt. Dzięki wyjątkowej kompozycji substancji aktywnych i zastosowanej nanotechnologii zestaw serum Azelac RU Krem-żel + C-VIT Serum, stosowany na dzień i na noc, usuwa objawy fotostarzenia skóry i dodaje jej wyraźnego blasku.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jak przygotować skórę na jesień?
Inne artykuły