Jesteś fanką suchego szamponu? Przywitaj suchą... odżywkę!

Aż chciałoby się powiedzieć: Partners in crime! ;) Ale spokojnie, sucha odżywka jest w pełni bezpieczna!

Kiedy nasze życie stało się dużo łatwiejsze? Oczywiście wtedy, gdy na sklepowych półkach pojawił się suchy szampon. Ta mała butelka sprawiła, że możemy dłużej pospać rano, nie musimy już myć włosów codziennie (co wybitnie im nie służy), a jednocześnie wyglądamy tak atrakcyjnie, jak tuż po wysuszeniu kosmyków. A wszystko za sprawą killku niepozornych psiknięć!

Wam też suchy szamon nie raz uratował z tarapatów? Nigdy nie zapomnę jak wieczorem przez ważnym egzaminem, nie wiadomo kiedy, zasnęłąm nad książkami. W pewnym momencie ocknęłam się i uzmysłowiłam sobie, że muszę wstać dużo wcześniej niż planowałam, i umyć rano głowę. Pewna, że całkowicie panuję nad sytuacją, poszłam dalej spać. W błogiej nieświadomości, że mam ściszony do maksimum telefon. Budzik sobie dzwonił, ale ja dalej smacznie spałam. Obudziłam sie pół godziny przed egzaminem. Z włosami, których 'wczorajszość' była widoczna z trzech kilometrów. I właśnie wtedy, gdy myślałam, że przegrałam właśnie życie, uratował mnie on - suchy szampon. Półprzytomna spryskałam nim głowę i z niedopiętą białą koszulą wyszłam z domu. Po dotacriu na miejsce, przeświadczona o tym, że wyglądam jak ostatnie nieszczęście, spojrzałam w lustro i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, stwierdziłam, że ewidetnie jest to mój wielki... GOOD HAIR DAY! Po brudnych kosmykach nie było śladu, za to szczyciłam się bujnymi włosami, pełnymi tak pożądanej przez nas objętości.

Teraz do akcji wkracza siostra suchego szamponu, czyli sucha odżywka! Tak, tak - ona jest już faktem! Zobaczcie same!>>>

 

 

 

>>>7 nieoczywistych zastosowań suchego szamponu

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jesteś fanką suchego szamponu? Przywitaj suchą... odżywkę!
Inne artykuły