5 lakierów do paznokci, które najbardziej pasują do największych modowych trendów tej jesieni

Właśnie tak powinien wyglądać jesienny mani!

Jesień, jesień, jesień. To słowo co chwila przewija się w sieci. Jesienne nowości urodowe, jesienna garderoba i oczywiście jesienne trendy w modzie. W tym roku będziemy obserwować aż  pięć wyraźnych tendencji - co w porównaniu z poprzednimi sezonami, jest wynikiem, powiedziałybyśmy, naprawdę niezłym. Od kilku lat obserwujemy bowiem zacieranie się nurtów, a  tym samym coraz mniejszą liczbę obowiązujących stylów. Nie zapominajmy, że na nasz wizerunek składa się tylko konkretny zestaw ubrań, ale także sposób, w jaki dbamy o urodę. Te dwie pokrewne dziedziny muszą tworzyć spójną całość. Dziś skupiamy się na paznokciach, a  dokładnie lakierach.

 

1. Czerwień

Niedawno poświęciłyśmy jej osobny materiał. Jeśli jeszcze nie wierzycie, że ten kolor pasuje każdej z nas i każda z nas prezentuje się w nim atrakcyjnie, koniecznie wróćcie do tamtego wpisu! A jeszcze dziś założycie coś czerwonego. Zakład?

 

NAISINC, Saint James

SEPHORA, 59 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Pinterest/SEPHORA

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 5 lakierów do paznokci, które najbardziej pasują do największych modowych trendów tej jesieni
Inne artykuły