6 kosmetycznych marek, które są najbardziej pinterestowe

Uczta dla estetek i minimalistek!

Powiem to już na samym początku, żebyście nie zarzuciły, że ten artykuł jest nieobiektywny. Nie jest, bo pisze go osoba uzależniona od przeglądania na Pintereście zdjęć prezentujących łazienkowe smaczki. A dokładnie zawartość łazienkowych szafek i półek. Uwielbiam rozmawiać z przyjaciółkami o kosmetycznych ulubieńcach, dopytywać czego używają, czy są zadowolne i czy zdecydują się powtórzyć zakup. Bardzo często zaglądamy sobie do naszych kosmetyczek, co jest przyczynkiem do kilkudzisięciominutowej dyskusji na ich temat. Pielęgnacja skóry to dziedzina, która mnie fascynuje. Od wielu lat kładę na nią ogromny nacisk - w przeciwieństwie do makijażu, który w zasadzie mógłby dla mnie nie istnieć. Z dobrego kremu do twarzy ucieszę się dużo bardziej niż z drogiego rozświetlacza.

Nie będzie więc żadnym zaskoczeniem fakt, że moje zboczenie widoczne jest także w mojej pinterestowej działalności. Na pięknie wyeksponowane kosmetyki mam oddzielny folder. I naprawdę nie każcie mi szacować ile czasu spędzam na przeglądaniu fotek z kompozycjami słoiczków, buteleczek i atomizerów. Chyba sama nie chcę wiedzieć.

Zauważyłam za to, że właścicielki najbardziej stylowych profili używają produktów tych samych marek. Wybrałam dla was 6, które goszczą na Pintereście najczęściej.

 

 

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 6 kosmetycznych marek, które są najbardziej pinterestowe
Inne artykuły