Fusion – nowa luksusowa linia od Wella Professionals (Zniszczone włosy staną się wspomnieniem!)

Wella Professionals wprowadza na rynek linię Fusion – pierwszy system intensywnej odnowy i regeneracji, oddziałujący na włosy poddane nadmiernie obciążającym je zabiegom, zawierającego nowy PROGRAM SILKSTEEL FUSION.

NOWA głęboko regenerująca pielęgnacja Fusion marki Wella Professionals zapewnia błyskawiczne i długotrwałe efekty, pozwala odzyskać optymalnie mocne włosy, zapewnia ochronę i skuteczne działanie. Towarzyszący program pielęgnacji w domu przedłuża efekt włosów świeżo poddanych zabiegowi odnowy pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie.

PROGRAM SILKSTEEL FUSION z aminokwasami czerpie inspirację z najmocniejszego włókna w przyrodzie – jedwabnej nici pajęczej. Aminokwasy wnikają w głąb włosa aż do kory, wypełniając uszkodzone włókno włosowe i przywracając mu optymalną kondycję. Innowacyjna technologia sprawia, że włosy stają się o 95% bardziej odporne na uszkodzenia i mniej łamliwe. Łuska włosa jest scalona i zabezpieczona przed wolnymi rodnikami oraz mechanicznymi uszkodzeniami. Błyskawicznie działające czynniki odżywcze przygotowują włosy do stylizacji.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani z powodu wprowadzenia pierwszej linii intensywnej odnowy Wella Professionals. Fusion to nasza pierwsza w historii linia pielęgnacyjna, która działa niezwykle silnie, aby rozwiązać problem bardzo zniszczonych włosów. Linia ta w pełni ich potrzeby: wypełnia je od wewnątrz i regeneruje, aby przywrócić im blask i gładkość. Nowa technologia FUSION sprawi, że zniszczone włosy staną się tylko wspomnieniem. Dzięki zabiegom Fusion kobiety będą mogły nosić najmodniejsze fryzury – wszystkie, które zechcą i tak często, jak będą chciały – bez narażania swoich włosów na szwank” - Kerstin Meyer-Lipp – manager ds. innowacji Wella Care & Styling

NOWA luksusowa linia Fusion marki Wella Professionals oferuje unikatowe rozwiązanie pielęgnacyjne.Pozwala przeciwdziałać uszkodzeniom włosów, spowodowanym zabiegami chemicznymi. Fusion oddziałuje skutecznie na modne obecnie dłuższe włosy, które są często nadwyrężone na długościach. Działa również na włosy krótsze, przeciwdziałając uszkodzeniom spowodowanym działaniem wysokiej temperatury, stosowaniem zabiegów chemicznych, jak również wywołanym szkodliwym wpływem środowiska.

Gamę zapachów Fusion tworzy dziewięć starannie dobranych woni: nuty głowy mają kwiatowo-orientalny, drzewny charakter. Podkreślono je ciepłymi, drzewnymi i orzechowymi nutami głębi: drewnem cedru i sandałowca, które wieńczą kompozycję w wyrafinowany sposób.

Aby dopełnić kolekcję, opracowano nową usługę odnowy włosów oferowaną w salonie. Usługa Intensywnej Odnowy z Formułą Amino Refiller to luksusowy, intensywny, 20-minutowy zabieg regeneracyjny wykonywany w salonie. 3-etapowa usługa koncentruje się na przygotowaniu, zregenerowaniu i wreszcie scaleniu włosów przy wykorzystaniu ciepła urządzeń do stylizacji. Fusion to dla fryzjera narzędzie, dzięki któremu ich klienci mogą zachować efekt włosów świeżo poddanych zabiegowi regeneracji pomiędzy kolejnymi wizytami.

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Fusion – nowa luksusowa linia od Wella Professionals (Zniszczone włosy staną się wspomnieniem!)
Inne artykuły