Czarna maska stworzona do zadań specjalnych! Dlaczego powinnaś z niej skorzystać?

Każdy rodzaj skóry wymaga szczególnej pielęgnacji, aby osiągnąć równowagę pomiędzy czynnikami natłuszczającymi i nawilżającymi. Fazy zmian hormonalnych prowadzą do utraty substancji budujących, aby je uzupełnić, produkty z serii X-TREME zostały dostosowane do poszczególnych funkcji skóry.

Wartościowe olejki roślinne wyrównują deficyty skóry w naturalny sposób. Proteiny jedwabiu tworzą tarczę ochronną i nadają cudownego uczucia delikatności. Ceramidy uzupełniają lukę w barierze ochronnej skóry, co zwiększa elastyczność i napięcie oraz przeciwdziałają utracie nawilżenia. Nowoczesne połączenie substancji aktywnych nadaje skórze tarczę ochronną przed negatywnymi wpływami środowiska i wspiera naturalne procesy regeneracyjne skóry.

 

Poszczególne fazy zmian hormonalnych prowadzą do utraty cennych składników budulcowych skóry. Gwałtownie spada poziom nawodnienia, wyraźnie zarysowują się zmarszczki, naskórek traci sprężystość. Należy wtedy bezwzględnie wspomóc skórę i wyrównać niedobory wody od zewnątrz. Zastosowanie nowej technologii XXI wieku, dostarczania i powolnego uwalniania kompleksu cząsteczek czynnych kwasu hialuronowego, gwarantuje efektywne zabezpieczenie przed odwodnieniem i radykalne kumulowanie wilgoci na dłużej. Skóra sucha odzyskuje elastyczność. Oleje roślinne w naturalny sposób wyrównują deficyty lipidowe. Proteiny jedwabiu tworzą warstwę ochronną, nadając skórze promienny wygląd. Ceramidy wypełniają ubytki w warstwie hydro-lipidowej, co poprawia elastyczność i jędrność skóry, jak również przeciwdziała utracie wilgotności. Linia dodatkowo skupiła się na zaburzeniach pigmentacyjnych skóry, tworząc odpowiednie preparaty walczące z tym problemem.

 

KLAPP REGULATING BLACK MASK (1 szt., ok.57 zł)

Maska regulacyjna i nawilżająca, zmniejsza zmarszczki mimiczne i sprawia, że skora jest promienna i czysta. Idealne dla cery problematycznej po 30 roku życia. Wyrównuje utratę nawilżenia i uwalnia skórę od substancji szkodliwych. Działa detoksująco i absorbuje nadmierną ilość sebum. Wyprodukowana z substancji roślinnych i mineralnych, aktywny węgiel działa jak magnes przyciągając bakterie, substancje trujące, zanieczyszczenia, pozostałości sebum z powierzchni skóry.

Substancje aktywne: aktywny węgiel, olej kokosowy, ekstrakt z rumianku, mech koralowy Sposób użycia: Stonizować skórę. Wyjąć maskę z opakowania i nałożyć na twarz. Maskę lekko przycisnąć i pozostawić na 10-15 minut. Następnie zdjąć i nałożyć odpowiednie produkty pielęgnacyjne.

 

http://klapp-cosmetics.pl/

https://www.facebook.com/KLAPPCosmeticsPolska

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Czarna maska stworzona do zadań specjalnych! Dlaczego powinnaś z niej skorzystać?
Inne artykuły