Boski i trwały manicure hybrydowy z MylaQ!

Lubicie nowości tak jak my, więc musimy Wam przedstawić tę markę!

Hybryda stała się popularną formą malowania paznokci. Nie dziwi nas to, jest trwała, wygodna i przede wszystkim daje spore pole manewru przy wyborze koloru i wzoru. Ponadto wiele z nas bez większego problemu wykonuje ją sama w domu.

Jeszcze długo nie znudzi się kobietom, które cenią sobie zadbane dłonie i piękne kolory. Tutaj pojawia się nowa marka na polskim rynku - poznajcie MylaQ.

 

Post udostępniony przez MylaQ (@mylaq.pl)

 

Post udostępniony przez MylaQ (@mylaq.pl)

Co może Cię zainteresować w MylaQ?

Otóż marka oferuje bogatą gamę kolorystyczną lakierów hybrydowych. To aż 60 odcieni, które mienią się i błyszczą. Dają także możliwość łączenia w dowolne kombinacje i tworzenie na paznokciach oryginalnych wzorów. Wszystko zależy od waszej fantazji i nastroju. Z MylaQ bez problemu dopasujesz manicure do stylizacji i okoliczności.

 

Post udostępniony przez MylaQ (@mylaq.pl)

Lakiery MylaQ utrzymują się na paznokciach do dwóch tygodni, więc możesz być spokojna, że po kilku dniach nie odprysną lub nie ulegną zniszczeniu.

Ale to nie wszystko, wyróżnia je również jakość. A co rzadziej spotykane z tą jakością w parze idzie również atrakcyjna cena. Lakiery kupicie już za 17.99 zł od flakonu na stronie internetowej MylaQ.pl.

W redakcji przypadły nam do gustu niemal wszystki kolory. Od teraz MylaQ będzie także naszym wyborem.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Boski i trwały manicure hybrydowy z MylaQ!
Inne artykuły