6 rzeczy, które jesienią powinny znaleźć się w kosmetyczce

Ile możesz już odhaczyć?

Nikt nie ma wątpliwości, że jesień stała się faktem. Zaskoczyła nas w tym roku w sposób szczególny, bo lato przyszło wyjątkowo późno. Wraz z nadejściem nowej pory roku, zmienił się klimat. Jest już zdecydowanie chłodniej i częściej dochodzi do załamania pogody. W kilka minut  ze słonecznego dnia robi się pochmurny i deszczowy. Nasza skóra bardzo źle znosi takie wahania, bo jej zdolności adaptacyjne są dużo gorsze. Pomóż jej przejść ten trudny okres i uzupełnij kosmetyczkę o jesienne niezbędniki.

 

1. Nawilżający podkład

Jesienią wilgotność powietrza drastycznie się zmniejsza. Być może już zaobserwowałaś pierwsze przesuszone na cerze miejsca? Nie ma na co czekać, jak najszybciej wyposaż się w nawilżający podkład! Oczywiśce o odżywczym kremie pielęgnacyjnym nie musimy nawet wspominać, prawda?

 

 

 

2. Róż w kremie

Przejrzystość powietrza także uległa już załamaniu. Po bezchmurnym niebie nie ma już śladu, za to codziennie zalewa nas szara mgła. Na takim tle nasza buzia prezentuje się naprawdę nieciekawie. Wydaje się równie sina i zmęczona. Odczaruj ją! Jak? Sięgnij po róż w kremie, który nada twoim policzkom świeżego charakteru!

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 6 rzeczy, które jesienią powinny znaleźć się w kosmetyczce
Inne artykuły