ZOBACZ NOWĄ WIZJĘ PIĘKNA WEDŁUG NUXE [WIDEO]

NUXE & Benjamin Millepied przedstawiają film "Instinctive beauty"

Trendy dbania o urodę oraz wygląd zmieniają się często, ale to nie oznacza, że musimy ślepo za nimi podążać. Taka filozofia jest bliska marce NUXE, która kochają kobiety na całym świecie. To wizja kobiety pewnej siebie i sowich atutów.

W tym roku marka NUXE wyraźnie podkreśla swoją wyjątkowość, odkrywając nową wizję piękna na rynku często jest zdominowanym przez utarty i sztucznie stworzony ideał. Photoshop, filtry nakładane na zdjęcia w mediach społecznościowych, tworzą nierzeczywisty obraz kobiecego piękna. Marka z dumą stoi przy swojej wyzwalającej i globalnej wizji urody - wizji, która w pełni uosabia znaczenie: „Instinctive Beauty”.

Z tej okazji NUXE prezentuje film wyprodukowany przy współpracy z Benjaminem Millepiedem. „Instinctive Beauty”  to wyzwalająca wizja piękna, które ma w sobie każda kobieta. Kosmetyki NUXE mają za zadanie pomóc kobietom nawiązać kontakt z własną, wewnętrzną, piękną naturą. Przecież wiele spełnionych kobiet, które zachwycają urodą przyznaje, że wypływa ona z wewnętrznej harmonii. 

Millepied jest francuskim tancerzem I choreografem, który pracował z Natalie Portman przy oscarowym filmie „Czarny Łabędź”.

Jako prawdziwy wynalazca i interpretator ruchu,  Benjamin od zawsze potrafił uchwycić w choreografii zmysłowość i ideę wolności. Tym samym, w naturalny sposób, stał się doskonałym partnerem, aby zobrazować esencję, siłę i nowy wymiar wizji piękna.

 

Zobacz to wideo!

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: ZOBACZ NOWĄ WIZJĘ PIĘKNA WEDŁUG NUXE [WIDEO]
Inne artykuły