OTO sekret idealnej cery Victorii Beckham

Jak się okazuje projektantka ma bardzo prosty sposób na swoją świetnie odżywioną cerę. Gwarantujemy, ty też możesz sobie na niego pozwolić!

Od królowej kiczu po ikonę stylu. Kiedyś Victoria Beckham kojarzyła nam się z przesadnie opalonym ciałem, sztucznymi włosami, a także implantami w piersiach. Teraz była Spice Girl to perfekcyjnie ubrana projektantka, ikona stylu ze świetnie dopasowanymi fryzurami, delikatnym makijażem i zadbaną cerą. Zapewne bardzo wiele z was się zastanawia, jak ona to robi, że w wieku 43 lat wygląda tak dobrze. My znamy jej sekret!

 

I mean, who doesn't get out of the shower in the London look?! #VBxEsteeLauder x VB

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)


Jak się okazuje, sekretem Victorii jest jeden, ale jakże bardzo ważny, składnik jej diety, na który namówił ją jej dermatolog. W jednym z ostatnich wywiadów projektantka wyznała, że mam dość problematyczną cerę, dlatego odwiedza swojego lekarza w Los Angeles, do którego ma bezgraniczne zaufanie. To także on polecił jej, aby każdego dnia spożywała łososia - czy to na śniadanie, obiad, czy kolację. Ryba ta zawsze pojawia się w menu gwiazdy. Trudno uwierzyć, że to właśnie łosoś jest odpowiedzialny za świetną kondycję skóry Victorii Beckham, a jednak. Może warto wypróbować ten sposób.

 

I mean, who doesn't get out of the shower in the London look?! #VBxEsteeLauder x VB

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)


Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: OTO sekret idealnej cery Victorii Beckham
Inne artykuły