NAJBRZYDSZE i najbardziej absurdalne beauty-trendy wszech czasów!

To niemożliwe! A JEDNAK...

Jakiś czas temu uraczyłyśmy was zestawieniem NAJBRZYDSZYCH MODOWYCH TRENDÓW. Ale nie tylko w modzie zdarzają się tak spektakularne... wpadki? Nasuwa nam się wprawdzie inny (angielski) zwrot, ale nie możemy go przytoczyć ze względu na cenzurę. Pamiętacie tamte `smaczki`? Mamy nadzieję, że ich urodowe odpowiedniki również wam się spodobają. O ile w ogóle można tak powiedzieć...

Wtedy, w przypadku mody zastanawiałyśmy jaka jest jej główna funkcja. Powinna być przede wszystkim pragmatyczna czy może jednak liczą się wyłącznie względy estetyczne? Naszym zdaniem ta funkcja powinna znajdować się gdzieś pomiędzy, bo jak mawiała sama Coco Chanel, moda kończy się tam, gdzie ubranie nie nadaje się do wyjścia w nim na ulice. A jednocześnie nikt nie nosił się z większą gracją i elegancją co ona. Zgodzicie się z nami, że jeśli chodzi o urodę, to sytuacja jest bardzo podobna.

Makijażowe triki mają podkreślić nasze piękno, ale w miarę subtelny sposób. Doceniamy, kiedy pojawia się coś świeżego i oryginalnego, ale to, co zaraz zobaczycie zdecydowanie wykracza poza ten obszar. Tylko jedno słowo nasuwa nam się na myśl: to prawdziwy... absurd!!!

 

 

 

#1

....

Długo zastanawiałyśmy jaki dać nagłówek, ale oddajemy walkowerem. Nóż na powiece? Kogoś ewidentnie poniosło. I nie, nie wydarzyło się to w okolicach Halloween.

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/limecrimemakeup)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: NAJBRZYDSZE i najbardziej absurdalne beauty-trendy wszech czasów!
Inne artykuły