Farbujesz włosy? Upewnij się, czy nie popełniasz TYCH błędów

5 grzechów głównych.

Naturalnie ładny kolor włosów? To jak wygrana na loterii. Zdarza się raz na milion, a i tak nikt nigdy nie widział zwycięzcy osobiście... Dlatego też farbowanie jest dla nas całkowicie normalną sprawą. Zaczynamy jako nastolatki i... już z tym zwyczajem nie kończymy. Niestety, choć robimy to już od tak dawna, nadal popełniamy mnóstwo błędów. Zauważyłaś, że w ostatnim czasie twoje kosmyki prezentują się nieco gorzej? Prawdopodobnie też masz je na sumieniu...

 

1. Zbyt często myjesz włosy

Robisz to codziennie? Z pewnością przesadzasz. Takiej regularności wymagają wyłącznie ekstremalnie przetłuszczające się kosmyki. A ty? A ty przez tak nieracjalne zachowanie przyczyniasz się (i to powtórzmy - codziennie!) do tego, że kolor traci na intensywności - szybko blaknie, a twój wygląd bardzo na tym traci.

 

2. Wybierasz kolor wyraźnie odbiegający od naturalnego

To, że nasz naturalny kolor włosów baaaaardzo rzadko nam się podoba, nie oznacza, że ten sztuczny ma mocno od niego odbiegać. Mimo wszystko pamiętajmy, że kolor kosmyków jest częścią naszej indywudualnej urody - natura wybrała go świadomie. Naszym zadaniem jest tylko delikatnie po niej poprawić, ale w zupełnie innym kolorze z pewnością nie będzie nam do twarzy. Gwarantujemy.

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Farbujesz włosy? Upewnij się, czy nie popełniasz TYCH błędów
Inne artykuły