Stylowa maszynka do golenia? Wreszcie na rynku!

Gillette Venus Treasures są nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe!

Gillette wprowadziło na rynek nowe maszynki zainspirowane trendami prosto ze światowych wybiegów.

Maszynki z limitowanej edycji Venus Treasures pozwolą ci osiągnąć efekt idealnie gładkiej skóry już po jednym pociągnięciu, ale nie zapominajmy, że nasze kosmetyczki i półki w łazience to miejsca, które nadają się także do pokazanie naszego indywidualnego stylu. Chcemy, żeby wybrane przez nas produkty były skuteczne i łatwe w użyciu, ale także współgrały z naszym stylem – a te warunki spełnia ta limitowana seria.

Każda z nas, która decyduje się na usunięcie włosków pragnie młodej, zdrowo wyglądającej  i delikatnej skóry, bo jest ona podstawowym elementem każdej letniej stylizacji.  Marka Gillette Venus jest liderem na światowym rynku maszynek do golenia dla kobiet. Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy dopasowaną do potrzeb naszych klientek linię produktów jednorazowych.

 

Każda z maszynek pochodzących z linii Venus Treasures zawiera:  

- trzy ostrza otoczone miękką poduszkę ochronną, by łatwiej przesuwać się po skórze
i zmniejszyć dyskomfort i ryzyko wystąpienia podrażnień. Ostrza zamknięte są w nasadkach maszynek, dlatego można zabierać je ze sobą na pokład samolotu w bagażu podręcznym,

- nasadka jest elastyczna, by mogła łatwiej dostosować się do kobiecych kształtów i lepiej działać podczas goleniu miejsc trudno dostępnych,

- niebieski pasek umieszczony na główce maszynki traci kolor i w ten sposób pokazuje, kiedy maszynka nie daje ci już pełnej ochrony; dzięki temu łatwo rozpoznasz moment, kiedy potrzebna będzie wymiana maszynki,

- specjalnie zaprojektowana rączka daje ci pełną kontrolę, nawet wtedy, gdy maszynka jest mokra.

 

Lato to okres w ciągu roku, w którym decydujemy się na odważniejsze stylizacje – od jaskrawych kolorów przez transparentne materiały aż po zmysłowe wycięcia odsłaniające opalone ciało. Każda kobieta wybiera stylizację w swoim stylu. Powrót mody na kolorowe nadruki, które widać dziś  na pokazach mody, zainspirował nas do podejmowania odważnych decyzji w naszym procesie projektowania.

 

Marka Gillette Venus pragnie dać Ci możliwość pokazania swojego indywidualnego stylu, który będzie współgrał z Twoimi modowymi wyborami. Dlatego nasze nowe zestawy zostały tak zaprojektowane, aby trafiły w gusta każdej z Twoich przyjaciółek:

- Model Modern Tribe z różowym podkładem, korzysta ze wzorów kultury Azteków, które wzmacniają się jako trend z roku na rok, zastępując geometryczne figury w stylizacjach wiosny/lata 2017.

- Tropical Fantasy to wersja Gillette Venus Treasures swoimi zdobieniami nawiązująca do klimatu szalonych lat 70. To kwintesencja lata. Pomarańczowe rączki maszynek zdobią kwiatowe ornamenty, charakterystyczne dla tego okresu.

 

By dowiedzieć się więcej  o produktach Venus, wejdź na stronę www.gillettevenus.com.

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Stylowa maszynka do golenia? Wreszcie na rynku!
Inne artykuły