Lady Gaga i jej nowa fryzura

W takim wydaniu artystki jeszcze nie widziałyśmy!

Lady Gaga to prawdziwy kameleon. Jak żadna inna gwiazda uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, stawiając na odważne, często kontrowersyjne kreacje. I nie chodzi tutaj tylko o sceniczny wizerunek, ale również jej stylizacje na co dzień.

Jednak jej ostatnia przemiana związana jest z początkiem nowej trasy koncertowej. Koncerty Lady Gagi to zawsze perfekcyjnie przygotowane show. Układy taneczne, efekty specjalne, a także makijaż, fryzury i przede wszystkim kreacje. I tym razem artystka zadbała o odpowiedni wizerunek sceniczny.

Na potrzeby światowej trasy albumu "Joanne", Gaga zrezygnowała ze swoich bardzo jasnych blond włosów. Teraz na jej głowie dostrzec można prawdziwą feerię barw, oczywiście kolory odpowiadają kolorystyce plakatów zapowiadających koncerty. Co prawda okładka płyty utrzymana jest w modnych ostatnio pastelowych odcieniach - różowe tło i delkatnie niebieska stylizacja, którą uzupełniają długie platynowe włosy. Jednak artystka tym razem zdecydowała się na zupełnie inny kierunek. Nowa wersja Lady Gagi jest dość ryzykowna, ale nie da się ukryć, że do artystki pasuje idealnie. A wam jak się podoba?

 

JOANNE WORLD TOUR @fredericaspiras hair @sarahtannomakeup makeup 3 days #joanneworldtour #Joanne

Post udostępniony przez xoxo, Gaga (@ladygaga)


 


 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Lady Gaga i jej nowa fryzura
Inne artykuły