Gigi Hadid NAPRAWDĘ zaszalała z makijażem

A ty, odważysz się na taki makijaż?

Ostatnio zachwycałyśmy się Gigi Hadid, która na udział kampanii w której hasłem przewodnim jest naturalność, a co za tym idzie kompletnym brak makijażu. Zdjęcia, które mają na celu postawienie w centrum uwagi przepięknych wzorów, to kampania reklamująca dom mody Missoni.Tym razem Gigi promuje najnowsze trendy dla Maybelline, której od kilku sezonów jest ambasadorką. Erin Parsons (globalna makijażystak marki) ma do zaproponowania klientkom marki kilka ciekawych makijażowych kompozycji. W tym sezonie wśród propozycji Maybelline zapanowało istne szaleństwo.

Jedną z propozycji jest właśnie tęczowy makijaż, który w krótkim tutorialu prezentuje Gigi. Przyzwyczajone jesteśmy do perfekcyjnego makijażu, może być także kolorowy, ale w symetrycznym wydaniu. Erin w tym sezonie jednak stawia na różnorodność - jedno oko w kolorze fioletowo-zielonym, drugie w odcieniach róży. Nie da się nie zauważyć - do zdecydowanie wersja makijażu dla odważnych. Maybelline zadbało o każdy szczegół, Gigi ma także idealnie dobrany pod względem kolorystyki manicure, który naszym zdaniem jest fenomenalny!

 

Post udostępniony przez @erinparsonsmakeup


Kilka tygodni wcześniej Gigi sfotografowana została także w mocnej matowej pomadce na ustach. Jak się okazuje, to również jedna z jesiennych propozycji Erin Parsons i Maybelline. To także propozycja dla odważnych i uwielbiających zwracać na siebie uwagę kobiet.

 

Post udostępniony przez @erinparsonsmakeup


Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Gigi Hadid NAPRAWDĘ zaszalała z makijażem
Inne artykuły