`Hot butter` - nowa metoda aplikowania korektora, która całkowicie zapobiega warzeniu się kosmetyku!

Gdybyśmy tylko znały ją wcześniej!

Dlaczego wybrałyśmy oryginalną, a nie przetłumaczoną formę? Same przyznacie, że hasło gorące masło w przypadku makijażu nie kojarzy się zbyt dobrze. W zasadzie kojarzy się najgorzej jak tylko może - z cerą tak tłustą, że aż błyszczącą. Ale nie bójcie się, `hot butter` to trik, który sprawia, że makeup będzie wyglądał po prostu idealnie i perfekcyjnie.

Skąd w ogóle wzięła się ta tajemnicza nazwa? Od tostów.

Pewnie jeszcze nie możecie przestać się śmiać (z nas), ale nie - nie pomyliłyśmy się. Przypomnijcie sobie jak idealnie masło stapia się z tostem - kiedy pieczywo jest rozgrzane A jak źle kiedy masło jest wyjęte prosto z lodówki. Ze skórą jest podobnie jak z tostem - kosmetyki, zwłaszcza te płynne, dużo lepiej się wchłoną, jeśli nie będą zimne. W tym przypadku nawet temperatura pokojowa jest za niska.

Jeśli juz szłyście do kuchni po miskę z ciepłą wodą, do której chciałyście włożyć korektor, zawróćcie. W hot butter zupełnie nie o to chodzi!

>>>

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: `Hot butter` - nowa metoda aplikowania korektora, która całkowicie zapobiega warzeniu się kosmetyku!
Inne artykuły