7 nieoczywistych zastosowań suchego szamponu

To nie tylko wybawca nieświeżych włosów! Poznaj jego pozostałe zastosowania!

Suchy szampon! Nawet nie liczymy ile razy uratował nam życie. Mamy na myśli wszystkie te razy, kiedy obudziłyśmy się pół godziny poźniej niż miałyśmy, i w lustrze ujrzałyśmy ewidentne oznaki nieświeżej fryzury. Suchy szampon sprawia, że wystarczy dosłownie kilka sekund, aby z przetłuszczonych i zmęczonych strąków zrobiły się takie, które wygladają jakby były tuż po umyciu. Ale suchy szampon to nie tylko kosmetyk niwelujący nieświeże kosmyki. Zobaczcie na jak wiele innych sposobów można go wykorzystać!

 

 

#1

Zapasowy dezodorant. Zawsze masz w torebce małe opakowanie dezodorantu na wypadek, gdybyś przypadkiem spociła się, będąc poza domem? Następnym razem pamiętaj, że bardziej opłaca się kupno małego opakowania suchego szamponu - to 2w1. Użyjesz go nie tylko po to, by zakryć tłuste u nasady włosy, ale również po to, by zatuszować objawy intensywniejszej pracy gruczołów potowych.

 

#2

Czym wykonujecie demakijaż brwi? Z pewnością jakimś płynem  micelarnym lub mleczkiem. I dobrze, ale świetnie nada się do tego odrobina suchego szamponu. Skoro absorbuje brud znajdujący się na skalpie, to równie skutecznie oczyści twoje brwi.

 

 

 

 

 

fot. zara.com

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 7 nieoczywistych zastosowań suchego szamponu
Inne artykuły