Gigi Hadid w baaaaaaaardzo krótkich włosach!

Jak wam się podoba takie wydanie popularnej modelki?

Gigi Hadid od początku swojej kariery w branży mody zachwycała swoimi blond długimi włosami. Naturalny kolor, a także piękne delikatne loki stały się jej znakiem rozpoznawczym - dziewczyna z Kalifornii w przeciwieństwie do swojej siostry Belli Hadid, która zachwyca ciemnymi, prawie kruczoczarnymi włosami.

Jednak Gigi bardzo poważnie podchodzi do swojej kariery i na potrzeby kampanii i projektantów potrafi przeobrażać się nie do poznania. Nawet pozbyć się swoich blond loków. Tak właśnie zrobiła na potrzeby nowej sesji reklamowej Stuart Weitzman na sezon jesień 2017. Modelka na najnowszych czarno-białych ujęciach, wykonanych przez legendę fotografii Mario Testino, pozuje w krótkiej fryzurce, spopularyzowanej przez brytyjską ikonę modelingu Twiggy i popularnej w latach 70. - pixie cut.

 

Tomorrow. @stuartweitzman !!

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)  

Trzeba przyznać, że Gigi nawet tak w krótkich włosach prezentuje się obłędnie, ale my zdecydowanie wolimy Hadid w jej kalifornijskim wydaniu. Na szczęście nowa fryzura to tylko peruka, co modelka zaznaczyła na Instagramie, aby uspokoić swoich fanów. A wam w jakim wydaniu Gigi podoba się bardziej?

 

Źródło: Instagram (@gigihadid)

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Gigi Hadid w baaaaaaaardzo krótkich włosach!
Inne artykuły