Znamy pierwszy produkt z kolekcji Kim Kardashian

Kim Kardashian startuje z własną marką beauty. Wiemy co się w niej znajdzie!

Już w zeszłym tygodniu informowałyśmy was, że Kim Kardashian postanowiła podbić rynek beauty. Premiera jej marki KKW Beauty zapowiedziana została na 21 czerwca – istniej już strona marki i oficjalny profil na Instagramie.  Jednak do tej pory nic więcej nie było na jej temat wiadomo. Celebrytka dawkuje informacje, podgrzewając tym atmosferę i utrzymując zainteresowanie jej nowym projektem.

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź dotycząca produktów znajdujących się w kolekcji. Tak jak można było przypuszczać są to kosmetyki do makijażu, w tym paleta do konturowania. Niestety nie obyło się bez kontrowersji! Oprócz pierwsze produktu do sieci trafiły zdjęcia promujące markę – oczywiście z Kim Kardashian w roli głównej. To portrety przedstawiające Kim w charakterystycznych dla siebie makijażach i stylizacjach.

Jednak to co zwróciło największą uwagę fanów, to fakt iż skóra Kim na zdjęciach została bardzo przyciemniona. Na celebrytkę posypała się lawina krytyki i nieprzychylnych komentarzy, zarzucających jej wręcz rasizm. Kardashian tej sytuacji nie mogła pozostawić bez komentarza. Celebrytka w błyskawiczny tempie zareagowała na oskarżenia, tłumacząc, że wszystkie zdjęcia przed publikacją były akceptowane przez nią i jej team. A to niefortunne ujęcie pojawiło się w sieci przez pomyłkę. Kim zapewniła również, w rozmowie z "The New York Times", że nie chciała nikogo urazić. Poniżej oryginalne zdjęcie, które skrytykowane zostało przez fanów i prawidłowe ujęcie, na różowym tle, "zaakceptowane" przez team KKW Beauty. Widzicie różnicę?

Źródło: Instagram (https://www.instagram.com/kimkardashian/)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Znamy pierwszy produkt z kolekcji Kim Kardashian
Inne artykuły