PRZETESTOWAŁYŚMY INNOWACYJNY, W 100 PROCENTACH BEZBOLESNY LASER MEDIOSTAR NEXT PRO! Było warto?

Poznajcie naszą relację i wrażenia! Za nami już cały cykl!

Profesjonalna klinika medycyny estetycznej, Estetica Nova jest pierwszą w Polsce, w której możliwe jest wykonanie całkowicie bezbolesnego zabiegu usuwania włosków z powierzchni ciała. MeDioStar Next Pro, bo tak nazywa się urządzenie najnowszej generacji, gwarantujące najwyższy komfort w czasie zabiegu laserowego usuwania włosków, dane nam było przetestować na własnej skórze. Za nami już cały cykl! (7* zabiegów)

 

Czym jest innowacyjny laser MeDioStar Next Pro

To obecnie najbardziej zaawansowane i jedyne narzędzie do zabiegów bezbolesnej, trwałej epilacji laserowej. Dzięki niemu będziesz mogła usunąć niechciane włoski m.in. z nóg, pach, okolic bikini, wąsika. Urządzenie to sprawdza się także w przypadku ciemnych typów skóry oraz jasnych, blond włosków. Bezbolesność epilacji zapewnia innowacyjny system chłodzenia oraz precyzyjna, równomiernie rozłożona plamka zabiegowa, dzięki temu impuls nie jest tak odczuwalny, jak przy innych tego typu zabiegach – dla wielu pacjentów jest wielkim udogodnieniem. Korzystając z zabiegów depilacji laserowej pacjenci kierują się głownie skutecznością, ale także komfortem zabiegu. MeDioStar Next Pro to urządzenie najnowszej generacji, które łączy w sobie wygodę i efektywność zabiegu. To duże udogodnienie dla tych Pacjentów, którzy nie mają zbyt wiele czasu, aby systematycznie zjawiać się w gabinecie  – mówi dr Ewa Rybicka, założycielka i właścicielka Estetica Nova.

 

 

 CZYTAJ TAKŻE:

>>>Zasady i przeciwskazania

>>>Relacja z pierwszego zabiegu

>>>Podsumowanie pierwszej połowy cyklu

 

 

Podsumowanie całego cyklu >>>

 

 

 

 

 

*Ilość zabiegów w cyklu zależy od indywidualnych cech skóry

 

 

 

 

 

 

 

fot. iStock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: PRZETESTOWAŁYŚMY INNOWACYJNY, W 100 PROCENTACH BEZBOLESNY LASER MEDIOSTAR NEXT PRO! Było warto?
Inne artykuły