PRZETESTOWAŁYŚMY INNOWACYJNY, W 100 PROCENTACH BEZBOLESNY LASER MEDIOSTAR NEXT PRO! Było warto?

Poznajcie naszą relację i wrażenia! Za nami już cały cykl!

Tak jak już wiecie, przeszłam przez 7 zabiegów, a tym samym zakończyłam cały cykl. Czy to znaczy, że już do końca życia na moich łydkach nie pojawi się ani jeden włosek? Nie do końca. Kosmetyczka, która pracowała nad moimi nogami, była ze mną szczera i nie kryła tego, że aby móc cieszyć się naprawdę gładką skórą, należy poddawać się tzw. zabiegom przypominającym - średnio wystarczy jedna wizyta na rok.

Czy jestem zadowolona z efektów i czy teraz (tuż po) na moich łydkach nie ma w ogóle włosków?

Od razu powiem, że jestem bardzo zadowolona z efektów! Różnica jest ogromna. Przez laserem włoski rosły gęsto, a teraz? Nie jest  tak, że pod palcami nie czuję ani jednego włoska - gdzieniegdzie jakiś wyrasta, ale można je policzyć na palcach jednej - no, może obu- rąk. Zupełnie się tym nie przejmuję - wystarczą dwa pociągnięcia depilatorem (a nie jak wcześniej - 50) i mam nogi jak z reklamy woskowych plastrów.

Interesuje też was pewnie jak moja skóra reagowała w trakcie cyklu zabiegów. Wyśmienicie, aż sama się zdziwiłam, bowiem jestem posiadaczką skóry bardzo wrażliwej (diagnoza wielu dermatologów i kosmetologów). Obawiałam się, że wieczorna kąpiel w dniu zabiegu może być nieprzyjemna (ciepła woda, podrażniona skóra), ale nic takiego nigdy nie miało miejsca. O tym, że działanie lasera jest niemalże bezbolesne, już mówiłam nie raz, ale nie sposób nie powtórzyć, bo to aspekt, który zapewne nurtował was najbardziej. Laser MeDioStar Next Pro zapewnia największy komfort, jaki można sobie wyobrazić i mówi to osoba z baaaardzo niskim progiem bólu.

Ujęła mnie też fachowość i atmosfera, jaka panuje w klinice Estetica Nova. Personel jest tak uprzejmy, że za każdym razem jechałam tam uspokojona, wręcz ciekawa co słychać u mojej kosmetyczki. W trakcie każdej wizyty plotkowałyśmy niczym koleżanki, dzięki czemu zapominałam, że jestem... na zabiegu!

 

Polecam wam z ręką na sercu! Ja już poważnie myślę nad pachami. Nie wyobrażam sobie jednak innego miejsca - do Estetica Nova mam pełne zaufanie!

 

 

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o zabiegach medycyny estetycznej zajrzycie na bloga dr Ewy Rybickiej:  www.ewarybicka.pl

 

 

 

 

 

 

ESTETICA NOVA
Klinika Medycyny Estetycznej
ul. Opaczewska 43 lok. 4
02-301 Warszawa

http://esteticanova.com.pl/

 

 

 

GODZINY OTWARCIA:

  • PN-PT 09-21
  • SOB 10-16

TEL.: +48 22 415 70 90
KOM: +48 505 301 233

e-mail: kontakt@esteticanova.pl

Fb: Estetica Nova

 

 

 

 

 

 

 

fot. iStock

 

 

 

 

 

Z.L.

Dodaj komentarz do galerii: PRZETESTOWAŁYŚMY INNOWACYJNY, W 100 PROCENTACH BEZBOLESNY LASER MEDIOSTAR NEXT PRO! Było warto?

Czytaj także

Inne artykuły