5 faktów na temat włosów TAM na dole, o których być może nie wiedziałaś

Jakie mamy tak naprawdę upodobania?

Depilacja okolic poniżej pasa wciąż jest kwestią dość sporną. Zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Coś, co jeszcze kilkadziesiąt lat temu było nie do pomyślenia, dziś jest normą i stanowi codzienny nawyk. Przy tym, wciąż obserwujemy w mediach ruchy dążące do wypromowania większej swobody w zakresie depilacji. Vlogerki, artystki na Instagramie, ale także w magazynach pokazują, że każda kobieta powinna nosić się tak, jak lubi. Osobiście, też jesteśmy tego zdania. Statystyki oparte na opinii publicznej mówią jednak coś zgoła innego. 

Amerykański Cosmopolitan przeprowadził na ten temat badania, prosząc o wypełnienie ankiety 4 146 osób w wieku od 18 do 35 lat. Jesteście ciekawe, co odpowiedzieli? I przede wszystkim - czy w tym kontekście macie podobne odczucia? Sprawdźcie!

Depilacja okolic intymnych: 7 sposobów negocjacji z partnerem

 

 

1. Niewiele ludzi lubi całkowitą wolność i swobodę

Podobno jedynie 10 % mężczyzn i 6 % kobiet zupełnie rezygnuje z depilacji. Owłosienie w tych miejscach ze zdrowotnego punktu widzenia chroni nasze narządy intymne. Dlatego te statystyki wydają nam się naprawdę zaskakująco niskie. Być może odpowiadający w ankiecie stworzonej przez magazyn Cosmo nie byli do końca szczerzy.

>>>
fot. iStock

 

Dodaj komentarz do galerii: 5 faktów na temat włosów TAM na dole, o których być może nie wiedziałaś

Czytaj także

Inne artykuły