To jedyny właściwy sposób używania Beauty Blendera!

Przez cały ten czas korzystałyśmy z niego źle?

Beauty Blender to oczywiście żadna nowość. Znamy go już od kilku dobrych lat. O mało którym produkcie było na Youtubie równie głośno. Na początku boomu na gąbeczkę BB, maniakalnie oglądałyśmy filmiki blogerek, w których zachwalały one tę nowatorwską - wówczas -  metodę nakładania podkładu. Beauty Blender tym przewyższa chociażby pędzle, że daje najbardziej naturalny efekt, zbliżony wręcz do airbrusha. Żaden inny sposób aplikowania fluidu nie umożliwia tak mocnego stopienia się ze skórą. Specjalna faktura gąbeczki została zaprojektowana tak, by gadżet nie odciskał na cerze nawet najmniejszego śladu. Próżno szukać takich właściwości w pędzlach czy palcach - te pierwsze często zostawiają na skórze odciśnięte włoski, te drugie - ślady linii papilarnych.

Poza tym BB zapewnia nieporównywalnie przyjemną aplikację - koniecznie poprzedzoną zamoczeniem gąbeczki w zimnej wodzie. Metoda ta jest zbawienna szczególnie rano - działa jak miły kompres likwidujący ponocną opuchliznę. Do BB przekonywałyśmy dosyć długo, głównie przez cenę. Nie mogłyśmy pojąć, że gąbka(!) może aż tyle kosztować. Ale to nie jest zwykła gąbka, to cudo! Na szczęście teraz BB jest już bardziej dostępny, a i my wreszcie znamy jego rzeczywistą wartość. Innymi słowy: większość z nas miała już z nim styczność, a niemało już nie wyobraża sobie powrotu do pędzli.

A mimo to ciągle zdarzają nam się kardynalne błędy!

1. Nie zawsze moczymy gąbkę w wodzie lub moczymy ją za krótko. Jeśli BB nie będzie wystarczająco wilgotny, to: aplikacja nie będzie już taka superprzyjemna, produkt będzie chłonął podkład do wewnątrz (szybiej straci przydatność), a na cerze możliwe będą ślady.

 

2. Na miejsca trudno dostępne, takie jak dolne powieki czy okolice wokół nosa, należy aplikować fluid czubkiem ostro zakończonym.

 

3. Myć Beauty Blender należy po KAŻDYM użyciu, i to preparatem antybakteryjnym.

 

4. BB jest gąbeczką wielokrotnego użytku, ale nie jest to gadżet, który kupujemy raz na zawsze. Gąbeczkę powinno się wymieniać co kilka miesięcy, lub częściej, jeśli używamy jej bardzo często.

 

 

 Zobaczcie nowości od Beauty Blender, które jeszcze bardziej ułatwią nam korzystanie z niezawodnego `jajeczka`!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. fabuleusebeauty.com

 

Dodaj komentarz do galerii: To jedyny właściwy sposób używania Beauty Blendera!

Czytaj także

Inne artykuły