Twój IDEALNY kolor szminki? Taki sam jak kolor twoich sutków!

Nareszcie wymyślono sposób, który jest bezbłędny!

Zapewne zgodzicie się, że nie ma bardziej kobiecego kosmetyku jak szminka. Czerwony sztyft stanowi wręcz nasz atrybut. Śmiało obejdziemy się bez mascary czy różu, ale wystarczy zaledwie jedno pociągnięcie pomadką i już wyglądamy niezwykle zmysłowo. Szminkę, w przeciwieństwie do innych, wymienionych już produktów, widać na naszej twarzy już z daleka. I jeśli jeszcze nie jesteście przekonane o jej wielkiej sile, to zastanówcie się dlaczego paryżanki to właśnie ją wybrały na swój, nierzadko jedyny, kosmetyk.

I choć za królową pomadek uchodzi seksowna czerwień, to na co dzień wolimy spokojniejsze barwy, głównie odcienie nude. Do tej pory miałyśmy olbrzymi problem z wyborem tego idealnego. W każdej drogerii jest mnóstwo szminek mających pełne prawo nosić nazwę nude, ale dla każdej z nas to słowo oznacza zupełnie inny kolor. Nie ma dwóch osób o takiej samej karnacji - każdy ma inny kolor skóry, a więc poszukiwania szminki idealnej z góry skazane są (a właściwie były) na problemy.

Istniały różne szkoły, ale tak naprawdę żadna nie podawała nam dobrej recepty. Miałyśmy kierować się naturalnym podtonem (np. różowy. żółty, itd.) i temperaturą (karnacja ciepła/chłodna), i tym tropem poruszać się po stoisku z pomadkami. Ilu z was się udało? No właśnie.

Na szczęście wreszcie wymyślono sposób, który jest więcej niż niezawodny. Gwarantuje stuprocentowy strzał  w  idealny kolor i w dodatku jest banalny! Choć nieco kontrowersyjny. Idealny kolor szminki dla każdej z nas to ten, który jest identyczny jak kolor naszych... sutków!

Zabawne? Trochę tak, ale możemy się założyć, że przynajmniej 70% z was wypróbuje ten sposób jeszcze dziś!

 

Ale to nie koniec pomocy z naszej strony. Przygotowałyśmy dla was zestawienie 4 pomadek, których kolory są najbardziej zbliżone do brodawek. Bardzo prawdopodobne, że znajdziecie w nim swój!

 

 

 

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: Twój IDEALNY kolor szminki? Taki sam jak kolor twoich sutków!

Czytaj także

Inne artykuły