Jak w 5 minut uzyskać seksowne ciało? Teraz to już możliwe!

Zapomnij o jakimkolwiek wysiłku, godzinach spędzonych na siłowni czy drakońskich dietach. Apetyczne ciało możesz zyskać w kilka minut i to bez żadnych wyrzeczeń!

Kiedy pogoda zachęca do odsłaniania ciała, wiele z nas odczuwa pewien dyskomfort. Skóra Polek jest w przeważającej większości bardzo jasna, wręcz nieestetycznie blada. Po zimie wygląda jeszcze gorzej - ma szarawy lub siny podton. Zanim wyjedziemy na urlop (który nierzadko trafia się dopiero pod koniec sierpnia), musimy poradzić sobie jakoś bez słońca. Zresztą i z nim należy bardzo uważać! Zdecydowanie odradzamy wam też wizyty na solarium. Opalanie natryskowe? Nie każdego nie nie stać. Samoopalacz? Wiemy jak to z nim jest - uwielbia pozostawiać po sobie smugi. Więc w jaki sposób nadać swojej skórze piękny, wakacyjny połysk? Świetnym (i tanim!) rozwiązaniem są olejki ze złotymi drobinkami. Przy odpowiednim kącie padania światła, drobinki odbijają je, tworząc seksowną poświatę. My już od wielu lat używamy ich w lecie i bezwstydnie przyznajemy, że zawsze dostajemy mnóstwo komplementów!

Zobaczcie nasze TOP5!

 

 

1. NUXE, Huile Prodigieuse® OR ze złotymi drobinkami

SUCHY OLEJEK O WIELU ZASTOSOWANIACH - ODŻYWIA, WYGŁADZA I ROZŚWIETLA

Do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.


SKUTECZNY Z NATURY

Wersja suchego olejku Huile Prodigieuse® OR zawierająca złote drobinki pochodzenia mineralnego, odżywia, wygładza i rozświetla skórę oraz włosy. Wystarczy jeden gest! Posiada unikalną, nietłustą konsystencję oraz urzekającą nutę zapachową.

 

 

 

 

 

2. L'Oreal Professionel, Mythic Oil, Shimmering Oil

 

 

Olejek z magnolii intensyfikuje blask włosów i pozostawia skórę rozświetloną, a złociste drobinki rozświetlają zarówno ciało, jak i włosy. Profesjonalny rytuał z olejkiem bez spłukiwania, aby podkreślić ciało i włosy połyskującą woalką. Formuła olejku, specjalnie opracowana, aby odbijać światło, zawiera olejek eteryczny z magnolii, który tworzy efekt połyskujący na skórze i podkreśla włosy aż po same końce. Zmysłowy zapach o świeżych i słonecznych nutach.

 

 

fot. iStock, http://pl.nuxe.com/, http://www.lorealprofessionnel.pl

 

 
 

 

Dodaj komentarz do galerii: Jak w 5 minut uzyskać seksowne ciało? Teraz to już możliwe!

Czytaj także

Inne artykuły