Po gorsetach na talię przyszedł czas na... włosy!

Warkocz związany gorsetem? Nie inaczej!

Nie przypuszczałyśmy, że trend na gorsety będzie rozwijał się tak szybko. Dopiero co pisałyśmy wam o skórzanych szerokich paskach, a internet opanowała kolejna już fala gorsetowego szaleństwa. Każdego dnia obserwujemy na Instagramie i Pintereście `gorsetowe warkocze`, bo chyba tak należałoby przetłumaczyć angielskie: corset braids.

Czy po brokatowym przedziałku i holograficznych kolorach na głowie można wymyśleć coś dziwniejszego? Jak widać, można.  Nie zdziwmy się więc jak niedługo zobaczymy w tej kontrowersyjnej fryzurze blogerki i celebrytki. Pamiętacie warkocze `na bokserkę`? One też z początku wydawały się tylko chwytliwym internetowym contentem, a gwiazdy urzeczywistniały ten trend w sekundę. Zresztą corset braids także przywołują według nas lata 90. Kto był wtedy dzieckiem, ten z pewnością pamięta przeróżne zabawy z gumkami i przekładaniem ich przez palce. Aby wykonać warkocz związany gorsetem trzeba mieć podobne umiejętności!

 

 

Brakuje wam inspiracji? Nie jesteście przekonane? Zobaczcie jak corset braid  wygląda na dziewczynach, które już pokochały to uczesanie! Dołączycie do nich?

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/glamourmexico)

Dodaj komentarz do galerii: Po gorsetach na talię przyszedł czas na... włosy!

Czytaj także

Inne artykuły