Ta maseczka postarza o 100 lat, a potem odmładza o 10!

Kobiety oszalały na punkcie tej dziwnej maski.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco w kwestii makijażowych nowości i pielęgnacyjnych nowinek. Tym razem prezentujemy hit z Instagrama - maseczkę, która po nałożeniu uwydatnia wszystkie, nawet najmniejsze zmarszczki, ale przy tym przynosi doskonałe efekty. To produkt koreańskiej marki Hanacure. Jak wiadomo, koreańskie sposoby pielęgnacji są od pewnego czasu są naprawdę na topie, nic więc dziwnego, że maseczka przyciągnęła nawet gwiazdy, w tym Drew Barrymore, która już jakiś czas temu opublikowała na Instagramie selfie z podpisem: Ten produkt odmładza o 10 lat. Aktorka znana jest z tego, że stroni od medycyny estetycznej, dlatego szuka innych rozwiązań, starając się wciąż próbować nowych kosmetyków, które mają naprawdę świetne działanie.

Trzeba przyznać, że maska po nałożeniu wygląda naprawdę dziwnie. Nawet najmniejszy ruch prowadzi do powstawania pęknięć, a co za tym idzie dość nieestetycznego wyglądu. Właściwie, dodaje lat! Co jednak dzieje się, gdy w końcu zmyjemy ją z twarzy? Na Instagramie samej marki i dzięki hashtagom można dokopać się do niesamowitych zdjęć i filmików przed i po. Trzeba przyznać, że produkt ten wygładza, pomaga ukryć blizny, rozświetla skórę, a także perfekcyjnie ją nawilża. Osobiście, uwielbiamy maski i pozostajemy im wierne od lat, nakładając je raz w tygodniu (zarówno te zakupione w drogeriach, jak i przygotowane samodzielnie w zaciszu własnego domu), ale takich rezultatów nie doświadczyłyśmy jeszcze nigdy na własnej skórze. 

Szczególnie pożądane jest zniwelowanie widoczności blizn po trądziku. To bowiem problem z którym boryka się wiele kobiet. Zmuszone są one przez to do nakładania dużej ilości podkładu lub korzystania z lasera. Maseczka zaś to bardzo nieinwazyjna i szybka metoda. Nic więc dziwnego, że kobiety tak chętnie korzystają z jej dobrodziejstw, a nawet publikują efekty na Instagramie!

 

Zobaczcie zresztą same, zaglądając do naszej galerii!

 

 

www.instagram.com/hanacureeffect

Dodaj komentarz do galerii: Ta maseczka postarza o 100 lat, a potem odmładza o 10!

Czytaj także

Inne artykuły