Najdziwniejsze akcesoria i kosmetyki, o których nigdy nie słyszałaś

To niesamowite! Patrzysz i zastanawiasz się: do czego ONE służą? Ale to nie koniec niespodzianek, bo są nie tylko oryginalne, ale także baaardzo funkcjonalne!

Aby nasze dbanie o siebie było komfortowe mamy do dyspozycji multum przeróżnych akcesoriów. Papiloty, masażery, maseczki w płachcie i... można wymieniać bez końca. Każda z nas ma swoje ulubione gadżety. Nie ma sensu wspominać o tych powszechnie znanych. My przychodzimy do was z tymi, o których nie słyszałyście na pewno! Dlaczego? Bo są tak kosmiczniee dziwne! Szczerze mówiąc, przy niektórych my same długo głowiłyśmy się nad tym do czego służą. Jeśli myślicie, że to tylko oryginalne dziwadła, jesteście w błędzie. To prawdziwi wybawcy! Z nimi upiększanie jest nie tylko baaardzo przyjemne, ale również arcywygodne!!! To są właśnie te rzeczy, których zawsze brakowało (np. co zrobić z lakierem do paznokci, gdy nie ma go gdzie postawić i inne tego typu sytuacje), ale nikt wcześniej nie wpadł na to jak powinny wyglądać! Teraz są rzeczywistością!

 

 

1. Zamiast zmywacza do paznokci...

(Zodaca Nail Soakers)

 

To coś, co widzicie na zdjęciu, to gadżet do usuwania lakieru (w tym hybrydy). Skraca on ten proces przynajmniej o połowę! Korzysta z niego makijażystka Cate Blanchett, Zosi Mamet czy Olivii Munn. Metoda ta gwarantuje też większą czystość - nie ma mowy o przypadkowym brudzeniu pozostałych palców!

 

 

 

 

 

fot. amazon

Dodaj komentarz do galerii: Najdziwniejsze akcesoria i kosmetyki, o których nigdy nie słyszałaś

Czytaj także

Inne artykuły