Najnowszy trend - holograficzne włosy!

Są naprawdę przepiękne!

Pewnie doskonale wiesz, że całkiem niedawno zaczął się wielki boom na motyw syrenki w makijażu, fryzurach i manicurze. Nieprędko to się zmieni! Sezon festiwali muzycznych powoli się zaczyna, a co za tym idzie - takie trendy doskonale sprawdzą się podczas takich wydarzeń. Holograficzne włosy to coś, od czego cały Internet nie może odwrócić wzroku! Coraz więcej dziewczyn decyduje się na taką fryzurę. Wygląda to naprawdę pięknie i jest idealnym pomysłem na letnie miesiące, kiedy można trochę bardziej zaszaleć. 

Jeżeli sama chcesz mieć taki efekt na swoich włosach, wybierz się z tym do profesjonalisty. Kolory na włosach powinny być wielowymiarowe. Mają być różne, zależnie od kąta, z którego patrzy się na całość. Ma to wyglądać tak, jakby ktoś patrzył na nasze włosy przez pryzmat. Brzmi niesamowicie, prawda? I tak samo wygląda!

Metoda jakiej używa się do takiej koloryzacji nosi nazwę: „koloryzacja włosów na szkle”. Polega to na tym, że stylista używając arkuszu wykonanego z plexi, rozmazuje na nim różne kolory farb i przeciąga po nim włosy, by rozprowadzić na nich farbę. Efekt końcowy jest niesamowity, jednak, jak sama widzisz, to wcale nie jest takie proste. Fryzjer musi być mistrzem koloryzacji, żeby całość prezentowała się naprawdę znakomicie. Nie jesteś przekonana do takiej fryzury? Sama przekonaj się, jak pięknie to wygląda! Oglądając zdjęcia, które przygotowałyśmy, na pewno sama zapragniesz mieć takie włosy! Jest wiosna, czas trochę zaszaleć!

 

 

fot. https://www.instagram.com/hairbymisskellyo/ 

Dodaj komentarz do galerii: Najnowszy trend - holograficzne włosy!

Czytaj także

Inne artykuły