5 powodów, dlaczego krem pod oczy powinnaś nakładać także na... usta! (+ ranking naszych ulubionych produktów!)

Ten trik jest po prostu genialny!

Triki makijażowe. I, jak się okazuje, pielęgnacyjne. Co byśmy bez nich zrobiły?! Kosmetyki są naprawdę wielofunkcyjne - w zasadzie ilość pomysłów w jakie można je wykorzystywać jest nieskończona. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Szminka może służyć nam za róż (i odwrotnie). Eyelinerem można wypełnić rzadkie z natury brwi. Cień do powiek? Jasny z drobinkami rozświetlającymi z powodzeniem zastąpi nam korektor. Możliwości są nieskończone. Dziś mamy wam do` sprzedania` kolejny pomysł na niekonwencjonalne wykorzystanie kosmetyku stworzonego do zupełnie innego zadania. Czy wiecie, że krem pod oczy warto nakładać również na... usta? Dlaczego? Oto 5 argumentów!

 

#1

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna - podobnie jak skóra na ustach.

 

#2

Na tych dwóch obszarach (skóra pod oczami, skóra na ustach) najszybciej tworzą się zmarszczki.

 

#3

Kremy pod oczy są na ogół bardzo bezpieczne, ponieważ zanim dopuszczono je do sprzedaży, zostały przetestowane pod kątem ich dostania się do oka.

 

#4

Zarówno w skórze wokół oczu, jak skórze na ustach nie ma gruczołów łojowych, które utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia.

 

#5

Krem ​​pod oczy jest niezwykle odżywczy - ma mnóstwo aktywnych składników, dzięki którym nawilża, uelastycznie, odżywia i ujędrnia delikatną skórę!

 

 

 

 

 

Skoro przekonałyśmy was do smarowania ust kremem pod oczy, zobaczcie które produkty lubimy najbardziej!

 

 

 

 

 

fot. Thinkstock (obróbka graficzna: redakcja)

Dodaj komentarz do galerii: 5 powodów, dlaczego krem pod oczy powinnaś nakładać także na... usta! (+ ranking naszych ulubionych produktów!)

Czytaj także

Inne artykuły