VINE[ACTIV]. Dlaczego warto sięgnąć po nowości od Caudalie?

`Jesteśmy zbyt młode, by odpoczywać i zbyt młode, by wyglądać na zmęczone`.

Francuskiej marki Caudalie (wym. koda li) nie musimy wam przedstawiać. Jej kultowym produktem jest rozświetlająca woda winogronowa Eau de Beaute, którą na pewno bardzo dobrze znacie. Ale firma ma w swojej ofercie wiele innych, niezwykle ciekawych produktów. Na rynku pojawiła się właśnie nowa linia - VINE[ACTIV]. Kosmetyki mają działanie antycellulitowe, ale nie tylko. Dlaczego jeszcze warto po nie sięgnąć?

W sercu anti cell burn-out complex™ odnajdziemy:

Ustabilizowane polifenole z pestek winogron o działaniu antyoksydacyjnym. Historyczna cząsteczka w Caudalie, używana od ponad 20 lat w naszych produktach to ustabilizowane polifenole, najsilniejsze cząsteczki obronne świata roślinnego, chroniące kolagen i naturalny kwas hialuronowy.

Wyciąg ze świerku o działaniu antyoksydacyjnym. Instytut Recherche Caudalie potwierdził synergiczne działanie ustabilizowanych polifenoli z pestek winogron i wyciągu ze świerku na stymulację obrony komórkowej. W konsekwencji połączenie tych dwóch aktywnych składników przeciwdziała wyraźnie degradacji komórek poddanych stresowi oksydacyjnemu.

Witamina C ustabilizowana o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzmarszczkowym. Nie tylko wyłapuje wolne rodniki wytwarzane przez szkodliwe warunki zewnętrzne, ale w dodatku pobudza produkcję kolagenu, co daje efekt przeciwzmarszczkowy i równoważy produkcję melaniny, by uzyskać bardziej jednolity odcień cery.

Witamina E o działaniu antyoksydacyjnym. Działając w szczególności na błony komórkowe, chroni skórę pozwalając zachować jej blask i jędrność.


 

 

 

fot. mat. pras.

Dodaj komentarz do galerii: VINE[ACTIV]. Dlaczego warto sięgnąć po nowości od Caudalie?

Czytaj także

Inne artykuły