Dzięki kilku kropkom uczyniła z pryszczy swój wielki atut!

Zmęczona wieloletnim zakrywaniem krostek, postanowiła je wykorzystać, czyniąc z nich tym samym coś absolutnie niepowtarzalnego!

Być może nigdy nie słyszałyście o dziewczynie, która nazywa się Izumi Tutti. Dla porządku podajemy, że jest to mieszkająca we Francji ilustratorka. Z ciekawostek, przedstawia się jako osoba demiseksualna (odczuwa pociąg seksualny dopiero po nawiązaniu silnej więzi emocjonalnej). Od wielu lat zmaga się ze sporym trądzikiem. A właściwie zmagała - bo teraz jest to jej wielki atut!

Izumi postanowiła, że wykorzysta swoje plastyczne zdolności i... własne pryszcze. Za pomocą kilku kropek czyni na swoim policzku coś niezwykle oryginalnego. Nie chciała już dłużej zakrywać zmian - zaczęła je więc... podkreślać.

Korzystając z kolorowych kredek do makijażu, teraz rysuje na własnej skórze przeróżne kompozycje - choć wszystkie łączy to, że w grafice zawierają się krostki. Dzięki temu z niechcianych stały się niezbędne.

Izumi powinna być dla nas przykładem - jeśli nie dosłownym, to przynajmniej inspiracją. Wiele z nas zmaga się z tym samym problemem. Pryszcze odbierają nam poczucie własnej wartości, a nierzadko doprowadzają do depresji. Wstydzimy się ich, traktujemy jako intruza. Widzimy w nich wrogów, utwierdzamy się w przekonaniu, że odbierają nam urodę.  A przecież to tylko krostki!

 

 

Zobaczcie jakie cuda wyczynia z nich Tutti!

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/izumihiiiflower)

Dodaj komentarz do galerii: Dzięki kilku kropkom uczyniła z pryszczy swój wielki atut!

Czytaj także

Inne artykuły