Dziwne trendy beauty, które będą modne w tym roku

Który z nich podoba ci się najbardziej?

Czy wy też macie wrażenie, że dosłownie co chwilę pojawiają się nowe trendy makijażowe? Niektóre z nich zostają modne na długi czas, a niektóre znikają już po chwili. Doskonałym przykładem tej pierwszej grupy są matowe pomadki, na których Kylie Jenner aktualnie zarabia miliony i prawdopodobnie szybko się to nie skończy. Tę drugą grupę reprezentują trendy, które zazwyczaj są dość kontrowersyjne i nietypowe. Dlatego fakt, że takie pojawiły się w również tym roku, nie jest żadnym zaskoczeniem. 

Niektóre z nich, takie jak malowanie (albo tautowanie!) sztucznych piegów średnio do nas przemawiają, ale zdarzają się takie trendy, które naszym zdaniem warto wypróbować. W końcu makijaż jest po to, żeby zmieniać swoje oblicze zależnie od humoru i preferencji. Co prawda, część z trendów, które wybrałyśmy, jest naprawdę dziwna, ale właśnie to czyni je ciekawymi. Na pewno nie nadają się na co dzień, ale są świetną alternatywą dla klasyki chociażby na weekendową imprezę. 

Nie wiemy, jak długo utrzymają się na topie, ale jest w nich coś tak intrygującego, że na pewno nie znikną z hitów Instagrama jeszcze przez jakiś czas. Spójrz na nie z przymrużeniem oka i potraktuj je jako formę inspiracji. Kto wie? Może znajdzie się tam coś takiego, co bardzo ci się spodoba i chętnie wykorzystasz to w swoim make up’ie. 

Poznaj trendy beauty, które są naprawdę dziwne, ale na pewno zdobędą serca makijażowych pasjonatek i staną się modne w tym roku!

>>>

Dodaj komentarz do galerii: Dziwne trendy beauty, które będą modne w tym roku

Czytaj także

Inne artykuły