5 fryzur, w których KAŻDA z nas wygląda dobrze!

Bez wyjątku!

Wybór fryzury to ważna, choć niełatwa decyzja. Uczesanie zmienia nasz wygląd i to w niemałym stopniu. Dlatego też nigdy nie powinno być przypadkowe. Dobrze dobrana fryzura podkreśli nasze naturalne piękno, z kolei nieodpowiednia sprawi, że będziemy wyglądać niekorzystnie. Każdej z nas pasuje trochę inna - z tego prostego powodu, że każda z nas wyróżnia się niepowtarzalnym wdziękiem. Nie ma więc żadnego powszechnego i ustalonego już kanonu?

Cóż, najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co znaczy: ładna fryzura? Przecież piękno to pojęcie względne - każdemu podoba się co innego. Tak, wiemy że nie ułatwiamy ci sytuacji, zwłaszcza jeśli rozważasz właśnie nowe ścięcie. Nie jesteś pewna, czy to które wybrałaś faktycznie będzie do ciebie pasować? Spokojnie! Mamy też dobrą wiadomość!

Choć każda z nas wyróżnia się indywidualnymi cechami wyglądu, to da się je podzielić na kilka skończonych kategorii, a to oznacza, że istnieje lista fryzur, które podkreślają wszystkie atuty! Jak to możliwe? Przedstawione przez nas propozycje mają jedną wspólną cechę: optyczne odmłodzenie! A chyba nie ma osoby, której nie zależałoby na tym efekcie!

 

1. Niski kucyk

 

 

 

 

 

 

fot. redakcja

Dodaj komentarz do galerii: 5 fryzur, w których KAŻDA z nas wygląda dobrze!

Czytaj także

Inne artykuły