Co sprawia, że niektóre dziewczyny ZAWSZE ślicznie pachną? Oto 6 powodów!

To efekt strategii, która składa się z sześciu kroków.

Każda  z nas ma wśród swoich znajomych dziewczynę, która dosłownie ZAWSZE pięknie pachnie. Podczas gdy twoje perfumy (nie przejumuj się, nasze też!) ulatniają się zanim dotrzesz do pracy czy szkoły, jej są intensywne nawet pod koniec dnia. Z pewnością nie raz zastanawiałaś się co jest tego przyczyną. `Pachnące dziewczyny`, bo tak je umownie tutaj nazwałyśmy, stosują się do... pewnej strategii. Składa się ona z sześciu kroków - co tu dużo mówić, po prostu trików!

 

1. Wybierają mocne zapachy

Nie wszystkie nuty utrzymują się na ciele tak samo długo. Energetyczne cytrusy ulatniają się dosyć szybko -  w przeciwieństwie do ciężkich nut słodkich (np. wanilia, piżmo) czy drzewnych (np. drzewo sandałowe). Już wiesz jakie perfumy kupić, gdy skończą ci się te, których teraz używasz.

 

2. Używają wielu kosmetyków o dokładnie tym samym zapachu

Nie aplikują perfum jedynie na szyję. Zapach, który czujemy jest nakładany warstwami. Tak, tak - one działają w oparciu o ustaloną strategię, już o tym wspomniałyśmy. Używają balsamów, kremów, olejków i innych kosmetyków o tym samym zapachu co perfumy. Dzięki temu woń wyczuwalna jest tak mocno - bowiem każda część ciała jest poperfumowana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. iStock

 

Dodaj komentarz do galerii: Co sprawia, że niektóre dziewczyny ZAWSZE ślicznie pachną? Oto 6 powodów!

Czytaj także

Inne artykuły