Kosmetyki o BARDZO dziwnych zapachach! Dom pogrzebowy, biblioteka, co jeszcze?!

Fantazja musiała kogoś ponieść naprawdę daleko...!

Czym kierujemy się przy wyborze kosmetyków? Składem, konsystencją, opakowaniem i oczywiście zapachem. Dla większości z nas to właśnie ten ostatni czynnik jest kluczowy. Nierzadko zdarza się, że kupujemy jakiś produkt tylko ze względu na zapach - dotyczy to głównie balsamów do ciała i kremów do twarzy. Uwielbiamy nuty kwiatowe, słodkie i cytrusowe. Kto nie kocha zapachu jaśminu, róży, bergamotki, orchidei czy wanilii?!

>>>Czym się kierować przy wyborze odżywki do włosów?

To najczęściej spotykane kompozycje - popularne i dobrze nam wszystkim znane. Pachną pięknie, ale nie ma w nich niczego niezwykłego. W przeciwieństwie do zapachów kosmetyków, które zaraz poznacie. Powiedzieć o nich, że są dziwne, to zdecydowanie za mało. Kontrowersyjne? Też nieadekwatne. Można by się spierać, który produkt zasługuje na laur pierwszeństwa w konkursie na NAJDZIWNIEJSZY ZAPACH. Chcecie wyłonić własny typ? Poznajcie więc uczestników! Peleton otwiera nasz, redakcyjny. Perfumy o TYM zapachu są tak absurdalne, że pomijając oczywisty aspekt, nie mogłyśmy się powstrzymać.

 

 

1. Dom pogrzebowy

 Woda toaletowa o zapachu... domu pogrzebowego: Demeter Fragrance, `Funeral Home`

 

Funeral Home marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, goździk (roślina), mieczyk, chryzantema, trawa, mahoń i nuty orientalne. Skład teoretycznie w porządku, ale czy naprawdę znajdzie się choć jedna osoba, która chce pachnieć jak DOM POGRZEBOWY?!!

 

 

fot. iperfumy

 

Dodaj komentarz do galerii: Kosmetyki o BARDZO dziwnych zapachach! Dom pogrzebowy, biblioteka, co jeszcze?!

Czytaj także

Inne artykuły