7 sygnałów, że powinnaś podciąć włosy. I to NATYCHMIAST!

Zaobserwowałaś przynajmniej jeden z nich?

Bijesz się z myślami: podcinać czy nie podcinać? Zamiast dywagować, przyjrzyj im się dokładnie i zbadaj je. Przedstawione poniżej objawy nie pozostawią ci już najmniejszych złudzeń. Nie jesteś pewna czy twoje kosmyki kwalifikują się natychmiastowego skrócenia? Oto 7 głównych sygnałów:

 

1. Rozdwojone końcówki

Wbrew pozorom, ustalenie czy końcówki są rozdwojone czy nie, wcale nie jest takie proste i jednoznaczne. To, że są suche wcale nie oznacza, że od razu są rozdwojone. Po czym poznać, że faktycznie nasze włosy na końcach postanowiły rozejść się w wielu kierunkach? Jeśli końcówki są suche, łamliwe i zakończone białą `kuleczką`, nie powinnaś mieć już żadnych wątpliwości - masz rozdwojone końcówki i powinnaś jak najszybciej podciąć włosy! Im szybciej, tym lepiej, bo wraz z dalszym rośnięciem kosmyków, `rozdroża` będą się przesuwać coraz wyżej. A skoro nie możesz się przemóc, by je podciąć, to jak pogodzisz się z drastycznym ścięciem? Nie ma na co czekać!

 

2. Wypłukana farba

To normalne, że z każdym myciem, kolor na włosach wypłukuje się. Oczywiście, im lepsza farba, tym później zauważysz jej wyblaknięcie, ale moment ten, tak czy inaczej, jest nieunikniony. Oho, czyżby, to już?

 

 

 

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: 7 sygnałów, że powinnaś podciąć włosy. I to NATYCHMIAST!

Czytaj także

Inne artykuły