Perfekcyjna stylizacja brwi krok po kroku z Golden Rose

Brwi są oprawą oczu. Mogą dodać uroku i wyrazu lub kompletnie zepsuć makijaż. Wspólnie z marką Golden Rose nauczymy Cię, jak krok po kroku doskonale stylizować brwi.

Prawidłowa regulacja brwi

 Dobrze wymodelowany łuk doda twarzy młodzieńczego wyglądu, świeżości i pogodności. Źle wyregulowany - może postarzać, przyćmi spojrzenie, doda smutku i zmęczenia na twarzy. Jak więc nie popełnić błędu w czasie regulacji brwi? Oto sześć najważniejszych zasad:

  1.  1. Przed regulacją odtłuść włoski, najlepiej tonikiem.
  2. Regulację najlepiej wykonaj w świetle dziennym. Usiądź naprzeciwko okna i użyj lusterka, które nie powiększa.
  3. Wyrywaj włoski zaraz po ciepłej kąpieli, gdy skóra jest rozluźniona. Wtedy wyrywanie będzie mniej bolesne.
  4. Narysuj ołówkiem pożądany kształt łuku.
  5. Nigdy nie wyrywaj włosków rosnących na górnym konturze brwi.
  6. Wyrywaj włoski rosnące pod łukiem brwi z jednej i drugiej strony. Co chwilę sprawdzaj w lusterku, czy brwi są symetryczne.

 Stylizacja brwi

 Prawidłowo wykonana regulacja to dopiero połowa sukcesu. Jeśli narzekasz na jasne, niezbyt wyraziste brwi, koniecznie wykonaj stylizację za pomocą specjalnych kosmetyków, które nadadzą im pożądanego wyglądu. Naszym numerem jeden jest Eyebrow Styling Kit, czyli zestaw do stylizacji brwi od marki Golden Rose. Ten kosmetyk zawiera dosłownie wszystko, co potrzebne jest do pielęgnacji brwi. W małym, minimalistycznym opakowaniu znajdziemy lusterko, dwustronny aplikator (do aplikacji produktu i szczoteczkę do wyczesywania nadmiaru kosmetyku), pęsetę oraz delikatnie przyciemniający wosk i pudry w dwóch kolorach. Zestaw dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych.

 

 Jak widzisz, wystarczy jeden produkt, aby przeprowadzić pełną stylizację brwi, niczym nie różniącą się od tej, wykonanej w salonie kosmetycznym. Dwa odcienie pozwalają wycieniować brwi i rozświetlić je z przodu, oraz przyciemnić z tyłu. Profesjonalny wosk dodatkowo nada włoskom odpowiedni kształt. Jak używać  Eyebrow Styling Kit?

 Krok po kroku…

 Zaczynamy od regulacji brwi za pomocą pęsety. Następnie nakładamy wosk, który zadba o to, aby włoski były w odpowiednim miejscu przez długi czas. Do aplikacji używamy ściętej końcówki aplikatora. Po tym kroku wypełniamy brwi dwoma odcieniami pudru - jasnym i ciemnym. Jaśniejszy aplikujemy od początku brwi, natomiast ciemniejszy kolor nakładamy na drugą połowę brwi, kierując się na zewnątrz.

 Stylizacja brwi jest banalnie prosta i nie trzeba się jej bać. W efekcie spojrzenie nabierze wyrazistości, a sama twarz będzie wyglądać na zadbaną i czystą. Pamiętaj, że brwi dodają Twojej twarzy charakteru i atrakcyjności. Zadbaj o nie odpowiednio, aby czuć się pięknie i pewnie. 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Perfekcyjna stylizacja brwi krok po kroku z Golden Rose
Inne artykuły