Ile kosztował makijaż Beyonce na Grammy?

Będziecie zaskoczone!

Występ, jaki Beyonce dała na ostatnim rozdaniu nagród Grammy, bez wątpienia przejdzie do historii. Gdy gwiazda pojawiła się na scenie, wszyscy byli pewni, że to koniec świata – z niebios nieoczekiwanie zstąpiła  Matka Boska. Wyglądała dokładnie tak jak wyobrażano to sobie przez wieki – ubrana w złote szaty, z aureolą nad głową. Biła od niej jasność, miała egzotyczną karnację, a w dodatku była brzemienna.

Tak, to prawda, że Beyonce od początku swojej kariery uznawana była za następczynię Madonny, ale dotąd jeszcze nigdy nie przyznała się do tego tak bezpośrednio. Miało być WOW i było.

Ale zejdźmy z tych niebios na ziemię. Nas od początku zastanawiało ile tak spektakularny strój, włącznie z  makijażem, musiał kosztować. Myślicie pewnie, że gwiazda pokroju Beyonce, smaruje twarz kremem z czterdziestokaratowym złotem i obmywa ją święconą wodą. Nie. Wizaż Królowej Bey wykonano kosmetykami, które każda z nas doskonale zna, a może nawet sama ma? Zaraz będziecie miały okazję się przekonać.

Spektakularny make up Beyonce to dzieło Sir Johna. Ponoć inspirował się klimatem lat 90., a dokładnie pamiętnym show Toma Forda.

Zobaczcie jakimi kosmetykami wykonano ten obłędny look!

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/bey.will.slay_)

Dodaj komentarz do galerii: Ile kosztował makijaż Beyonce na Grammy?

Czytaj także

Inne artykuły