Golenie miejsc intymnych - lista nakazów i zakazów!

Depilacja okolic intymnych wciąż budzi pewne kontrowersje. Zarówno w kwestiach estetyki, jak i zdrowia. Co więc powinnaś wiedzieć?

3. Depilacja laserowa miejsc intymnych

Bez wątpienia, jest to metoda najbardziej skuteczna i najbardziej długotrwała, choć dość kosztowana i bolesna. To jednak ten sposób poleciłybyśmy każdej kobiecie, która marzy o wolności. Tak, to prawdziwa wolność, a nie jedynie wygoda, gdyż włosy usunięte laserowo nie powinny odrosnąć już nigdy (rzecz jasna, średnio raz w roku warto powtórzyć zabieg laserowy dla spotęgowania efektu). Warto pocierpieć przez chwilę, aby potem przez długie lata cieszyć się całkowicie gładką skórą. Jedna z naszych redaktorek już przetestowała tę metodę. Koniecznie zapoznajcie się z jej subiektywną relacją, jeśli od dłuższego czasu zastanawiacie się nad depilacją laserową. Lub jeśli ten pomysł właśnie w tym momencie przypadł wam do gustu. Uwierzcienam na słowo, nie będziecie żałować!

Zabieg usuwania włosków możecie przeprowadzić w klinice, którą polecamy. Szczegóły znajdziecie na stronie Estetica Nova. 

>>>
fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: Golenie miejsc intymnych - lista nakazów i zakazów!

Czytaj także

Inne artykuły