5 fryzur na siłownię, które są zarówno stylowe jak i wygodne!

Jak się czesać na trening, by jedno nie przeczyło drugiemu? Znalazłyśmy złoty środek!

Siłownia to miejsce, które odwiedzamy bardzo często - nawet codziennie. Dbanie o kondycję fizyczną jest już dla nas oczywistością i obowiązkowym elementem codzinnej rutyny - takim samym jak mycie zębów czy kąpiel pod prysznicem. Nikogo nie dziwi widok dziewczyny ćwiczącej na specjalistycznym sprzęcie pod okiem trenera. Troska o swoje zdrowie weszła nam już w krew. Przyzwyczaiłyśmy się do sportowych ubrań, ale to nie znaczy że tym samym decydujemy się na zrezygnowanie z atrakcyjnego wyglądu.

W luźnych dresach nasza pupa nie zawsze wygląda ponętnie, dlatego też nie powinnyśmy rezygnować z wizażu, który zrównoważy efekt - mowa oczywiście o makijażu na siłownię.

Ale odpowiedni wygląd naszej buzi to za mało - styl sportowy jest na tyle 'bezpłciowy', że żeby czuć się naprawdę pewnie, nie możemy bagatelizować fryzury - byle jaka nie wchodzi w grę! Potargane kosmyki na pewno nie dodadzą nam uroku, wręcz przeciwnie - sprawią, że inni będą nas odbierać jako mało kobiece, nieatrakcyjne, a przecież na siłownię chodzimy po to, by poprawić sylwetkę. W dzisiejszych czasach schludny wygląd to podstawa w nawiązywaniu kontaktów z innymi!

Jedyny problem jaki pojawia się, gdy mowa o fryzurach na siłownię to wątpliwa wygoda. Ciężko sobie wyobrazić kogoś, kto w misternym warkoczu wyciska siódme poty na orbitreku. Abstrahując już od tego, że to kuriozalne i na pewno nie świadczy o dobrym guście. Elegancja polega bowiem na tym, by dostosywać swój wygląd do okoliczności.

Dlatego też postawiłyśmy sobie cel, by znaleźć dla was takie uczesania, które spełniają dwie funkcje: są zarówno efektowne (modne!) jak i wygodne - warunki na siłowni są specyficzne. Pocimy się, ruszamy - to wszystko niszczy pieczołowite fryzury. A takie nas teraz zupełnie nie interesują.

 

Zobaczcie co zatem na pewno się... sprawdzi!

 

 

 

fot. Thinkstock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 5 fryzur na siłownię, które są zarówno stylowe jak i wygodne!
Inne artykuły