GET YOUR PRETTY ON – wiosenny błysk od WIBO

Trend fresh& fashion opanował nie tylko modę, ale stał się również makijażowym hitem tego sezonu. Prosto z wybiegów szybko zaadoptował się w naszych kosmetyczkach. Holograficzny błysk w tym sezonie to obowiązkowa opcja make-up i manicure.

Według WIBO w tym sezonie liczy się nie tylko kolor, ale przede wszystkim błysk. Holograficzny motyw obowiązuje również w najnowszej kolekcji WIBO GET YOUR PRETTY ON, której twarzą została Weronika Książkiewicz. Stawia ona na świetliste wykończenie nie tylko w makijażu, pojawiają się lakiery STROBING NAIL POLISH inspirowane największym trendem, strobingiem i gwarantujące efekt świetlnych refleksów na paznokciach.

 

W kolekcji nie zabraknie również wiosennych pasteli, będziemy je nosić na paznokciach w postaci najbardziej trwałych lakierów SO PRETTY. Będą one idealnym uzupełnieniem do supertrwałych pomadek HOLY CHIC. Holograficzną poświatę na policzkach zagwarantuje nam paletka rozświetlaczy STAR SHINE, to zestaw najbardziej trendowych odcieni rozświetlaczy.

Idealny na kości policzkowe, łuk kupidy na czy grzbiet nosa. Stosowane razem nadają intensywny efekt tęczowego rozświetlenia. Dla wszystkich miłośniczek słonecznej opalenizny WIBO w ramach serii proponuje bronzer IN TO THE SUN. Dzięki niemu uzupełnimy nasze rozświetlenie o opalony odcień całej skóry wyglądającej przez długie godziny zdrowo i promiennie.

 

WIBO zaprasza po wiosenne nowości już od kwietnia do wszystkich drogerii ROSSMANN oraz na www.wibo.pl

Dodaj komentarz do galerii: GET YOUR PRETTY ON – wiosenny błysk od WIBO

Czytaj także

Inne artykuły
  • Jak ubierać się równie modnie i stylowo co Gigi Hadid?
  • Fokus na kolor: Nowe modele butów Converse w soczystych odcieniach!