Uwielbiany przez nas suplement może powodować wypryski!

Też go łykasz?

Coraz więcej z nas sięga po suplementy. To właśnie ich reklamy oglądamy w telewizji najczęściej. Nie ma już chyba żadnej dolegliwości, na którą nie zaradziłaby specjalistyczna tabletka. Bardzo często dopiero z reklam dowiadujemy się o istnieniu przypadłości, których nazw wcześniej nie znaliśmy. Tak było w przypadku chociażby słynnego już zakwaszenia organizmu czy tajemniczego zespołu niespokojnych nóg. Na treści tego typu jesteśmy podatne szczególnie my, kobiety. Większość suplementów zostaje opatentowana z myślą o konkretnym problemie urodowym - suche włosy, łamliwe paznokcie, przebarwienia na skórze, itp.

 

 

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: Uwielbiany przez nas suplement może powodować wypryski!

Czytaj także

Inne artykuły
  • Zrób detoks swoim włosom!
  • Jak wykonać idealny makijaż no make up?