Jak golić nogi, równocześnie je nawilżając?

Już niedługo będziemy pokazywać je każdego dnia.

Czy nie chciałabyś mieć maszynki, która nie tylko usuwa zbędne owłosienie, ale równocześnie zapewnia Twojej skórze odpowiedni poziom nawilżenia? Z nową maszynką Wilkinson Hydro Silk to możliwe! Hydro Silk została stworzona z myślą o delikatnej skórze kobiet. Zawiera ona wysoko skoncentrowane serum, które pozostawi Twoją skórę nawilżoną aż do 2 godzin po goleniu. Dodatkowo zaawansowana technologia ochrony skóry skin guard zapewni Ci ochronę przed podrażnieniami. Twoja skóra będzie jedwabiście gładka!

Nawilżenie* udowodnione klinicznie

Maszynka Hydro Silk została wyposażona w dwa pojemniki nawilżające wypełnione wysoko skoncentrowanym serum. Testy kliniczne wykazały, że po użyciu Hydro Silk nawilżenie skóry utrzymuje się aż do 2 godzin po goleniu! Serum zawiera masło shea, dzięki któremu Twoja skóra będzie miękka, elastyczna i nawilżona, zarówno w trakcie, jak i do 2 godzin po goleniu.

 

Precyzja 5 ostrzy i skin guard

To o czym wszystkie marzymy podczas golenia, to skrócenie czynności przy jednoczesnym zapewnieniu sobie skuteczności na najwyższym poziomie. To właśnie zapewnia nowa Hydro Silk – wyposażona w aż 5 ostrzy jeszcze dokładniej goli Twoje ciało. Dodatkowo zaawansowany system ochrony skóry Skin Guard pomaga chronić ją przed podrażnieniami.

 

Maszynka do golenia wszystkich stref ciała

Unikalna ruchoma główka została stworzona po to, aby zagwarantować Ci skuteczne golenie wszystkich stref ciała. Od dziś Twoja skóra okolic bikini, nóg
i pach zyska jedwabistą gładkość dzięki zaledwie jednej maszynce. Ruchoma owalna główka Hydro Silk zadba o to, byś mogła z łatwością dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i pozbyć się niechcianych włosków w kilka minut. Miękka, gumowana rączka posiadająca 4 punkty dotykowe sprawi, że nowy gadżet zyska w Twojej dłoni status ultraprecyzyjnego narzędzia. Dodatkowo, dzięki unikalnemu kształtowi możesz odłożyć maszynkę w dowolne miejsce, a jej ostrza i tak nie dotkną powierzchni.

 

Premium design

Hydro Silk to maszynka odpowiadająca

kobiecemu stylowi życia. Każda z nas lubi otaczać się

estetycznymi przedmiotami, a nową maszynkę

Wilkinson cechuje elegancki i modny design,

podkreślony pięknym kolorem i wzorem

półprzezroczystej rączki.

 

Sugerowana cena maszynki systemowej Wilkinson Hydro Silk to 44,99 zł. Zestaw 3 wymiennych ostrzy można zakupić w cenie 49,99 zł. Maszynka dostępna jest również w wersji jednorazowej – opakowanie 3 szt. do nabycia w cenie 39,99 zł. Produkty są dostępne od  1 kwietnia 2017 r. w sieci sklepów Rossmann.

 

Hydro Silk to nie jedyna niespodzianka od Wilkinson w tym sezonie! W nowej, czarnej odsłonie prezentują się inne maszynki systemowe dla kobiet: Intuition, Quattro for Women oraz Quattro for Women Bikini. Wilkinson stawia nie tylko na najwyższą jakość maszynek, ale również na elegancję i styl, których potrzebuje każda z nas!

Dodaj komentarz do galerii: Jak golić nogi, równocześnie je nawilżając?

Czytaj także

Inne artykuły
  • 8 sposobów nieprawidłowego zmywania makijażu oczu, które notorycznie popełniamy!
  •  Jaki typ urody pań przyciąga mężczyzn z Polski?